Prodej projektů Duchod.cz, Duchodova-Reforma.cz a doména MojeFinance.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Zaběhnutý a plně automatizovaný dropshippingový eshop

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 31.05.2018 v 19:34  
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
(Zadejte 30 000 Kč nebo více)
Pro vaše pohodlí podporujeme automatické příhozy.
Zadejte 30 000 Kč nebo více.

nebo
Cena kup teď:
Historie příhozů: Zatím žádný příhoz. Buďte první!
Počet sledujících: 7

Doména
robolisak.cz

Typ webu
E-shop

Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
7 081

Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
5 452

Téma
Móda

 1. Nabízím k prodeji dropshippingový eshop www.robolisak.cz Důvod prodeje je ten, že nejsem markeťák a neumím ho solidně rozjet. I přesto má eshop stabilní návštěvnost (viz. screenshot s podrobnou analytikou) a generuje stabilní obrat. (viz. tabulka s účetnictvím) Myslím, že koncept eshopu je funkční a kdyby se toho chopil někdo, kdo rozumí online marketingu, mohl by ho solidně rozjet.

  Účetnictví
  • Detailní finance za celé období provozu můžete vidět zde.

  Shop běží od října 2017, za tu dobu měl tržby 351 000 Kč (Do konce dubna 2018) a náklady 302 000 Kč (nákup zboží + měsíční poplatky za Shopify, použité aplikace a provize platební brány), zisk před zdaněním tedy 49 000 Kč za 7 měsíců provozu.

  Systém a analytika
  • Veškerou analytiku včetně konverzního poměru, průměrné výše objednávky atd naleznete zde.

  Shop běží na Shopify. Pomocí aplikace tam nahrávám produkty z Aliexpressu. V současnosti je v shopu cca 1 800 produktů, maximálně tam bylo 2 150 (počet se mění, protože některé produkty mizí jakmile se vyprodají na Aliexpressu)

  Shopify s doprovodnými aplikacemi umožňuje velkou míru automatizace. Nahrávání produktů je jednoduché na jedno kliknutí, ale popisky se musí udělat česky a obrázky se musí protřídit. Přidání jednoho produktu trvá podle náročnosti do 5-ti minut. A maximálně jde do shopu nahrát 30 000 produktů

  Vyřizování objednávek je taky do velké míry automatizované na dvě kliknutí / objednávka. Denně správa eshopu zabere maximálně hodinu, myslím tím vyřízení objednávek, zákaznická podpora a reklamace.

  Marketing

  Nejsem markeťák,tak jsem na to dost kašlal, dělal jsem nějaké pokusy, ale příliš se v tom nevyznám. Nedával jsem do marketingu žádné peníze. Většina návštěv a tržeb pochází z Glami (módní srovnávač.). Na export XML feedu pro Glami je perfektně nastavená česká aplikace Koongo, která zas vše plně automatizuje a umí taky další srovnávače.

  V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte ozvat, velmi rád vše zodpovím.

Hostujeme u Server powered by TELE3