Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Jak začít psát - rady, tipy

 1. Dobrý den,  Jmenuji se Tereza, je mi 21 let a psaní je můj nejmilejší a v podstatě jediný celoživotní koníček. Nikdy jsem nepsala profesionálně a nemám na to vzdělání, doposud jsem si psala jen tak pro sebe, takzvaně do šuplíku - zkrátka pro radost. :-) Aktuálně jsem ale na mateřské dovolené a ráda bych se pomocí svého koníčku realizovala. K mateřské dovolené se pojí také časová flexibilita, to znamená, že mám dostatek času si s články vyhrát a každé slovíčko si dvakrát rozmyslet, abych to dotáhla stylisticky k co nejlepšímu výsledku. Jsem schopna psát o čemkoli čtivým, originálním a osobitým způsobem. Samozřejmě preferuji věnovat se tématům, která jsou mi blízká (tj. móda, krása, zdraví, zdravý životní styl, zdravá výživa, vaření, cvičení, příroda a zvířata a další), ale také se ráda něco naučím a nastuduji si, abych mohla psát takřka o čemkoli a zlepšovat si tak všeobecný rozhled i svůj psací um. :-) Teď otázka - jak začít? Jsem v tom opravdu naprostý nováček, nikdy jsem žádný text neprodala ani se o to nepokoušela. Jak jste začínali vy?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. napiste zde nabidku, stanovte si cenu.
  pokud potrebujete vydelavat nejak rychle, par stovek, tak prodavat clanky nebo psat na zakazku je to nejjednodussi.

  obecne plati, ze zalozit vlastni blog a youtube kanal a to vse skloubit do hromady je lepsi nez psat pro nekoho. budete vytvaret vlastni obsah - je to delsi, narocnejsi, ale casem to prinese vice penez nez psani na zakazku.

 4. Děkuji za odpověď, teď jsem mrkla na vložení nabídky, chápu správně, že je to zpoplatněno?

 5. presne tak, je to zpoplatneno. prece kdyz clovek chce vydelat, musi nejprve vsechno zaplatit. to se jeste nebavime, pokud chcete na materske privydelavat psanim - mela byste prece jen mit zivnostak, ten je drazsi nez vlozeni poptavky tady, ale zase nedostanete pripadne pokuty, kdyby nahodou neco...

 6. Nemám s tím problém, jen jsem měla pocit že když jsem sem nakoukla naposledy, tak to bylo free :D ale to už je nějaká doba. No nic, zorientuji se tu, proctu diskuze a zkusím vložit nabídku :-)

 7. hned muzete napsat jake mate clanky v supliku a kolik stoji jeden. mozna bych mel zajem.

 8. já bych měl taky zájem. psaní blogů na můj magazín, jen záleží na ceně :)

 9. Taky začínám, Terko. Snad se nám to povede. Ráda píšu a také bych to chtěla aktivně využívat. :)

 10. Jak psát je obtížné a trvá hodně času, zvláště když jste vážně psaní, zábavný obsah a plynulé čtení zkušeností jsou vždy těžké získat. Nicméně, ne, kolikrát když píšete, vaše psaní se bude i nadále zlepšovat, můžete vytvořit podle myšlenky tohoto článku: https://www.johnalexpro.com/best-sel...ons-for-women/

Hostujeme u Server powered by TELE3