Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 38

Panv12 a jeho podnikatelské nápady pro každý den

 1. Zdravím,
  zde budu každý den publikovat skutečně "plnohodnotné podnikatelské záměry". Žádné sázení, podílové fondy a dropshoping z Aliexpressu.

  Jsem zvědav na vaši zpětnou vazbu...

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Proč když před chvilkou ti bylo odstraněno téma, tak znova zakládáš nové?

  Stejně tak jako senioři mohou od lékaře dostat zákaz řízení mimo svou obec, tak bych přesně tohle aplikoval na ISP. Povolení pouze určité působnosti jako jsou zprávy atd. Ostatní zablokovat.
  A nebo bych sem na WebTrh udělal IQ test. Lidem s IQ pod 90 by nebyla umožněna registrace.

 4. Citace Původně odeslal filipsedivy Zobrazit příspěvek
  Proč když před chvilkou ti bylo odstraněno téma, tak znova zakládáš nové?

  Stejně tak jako senioři mohou od lékaře dostat zákaz řízení mimo svou obec, tak bych přesně tohle aplikoval na ISP. Povolení pouze určité působnosti jako jsou zprávy atd. Ostatní zablokovat.
  A nebo bych sem na WebTrh udělal IQ test. Lidem s IQ pod 90 by nebyla umožněna registrace.
  Protože tam se neřešil žádný záměr ani obecně, takže to nemohlo ani vést třeba k technologiim pro projekt, financování atd. A nikdo nechce ve vlakně zbytečný balast, tak jsem to "refreshnul".
  IQ jsem si měřil a je fakt, že už jsem nespadal do 2 % pravé strany Gaussovi křivky, nicméně IQ pod 90 rozhodně nemám...A dal už prosím bez OT.

  Jinak než zveřejním první nápad pro dnešní den, rád bych probral mentální techniky. Osobně předtím než začnu něco vymýšlet, tak nastavím termostat na 18 stupňů (to je ideální teplota pro spánek). Nejprve se snažím představit si sebe a něco co bych sám chtěl používat třeba nějakou službu (což je logické protože nabídka kopíruje do určité míry poptávku). Než se dostanu do NO-REM a poté REM fáze využívám techniky LD pro lepší vizualizaci problému. Vedle postel mám připraven Moleskine deník, kam si poté (už ve fázi bdělosti) myšlenkové pochody zaznamenam stručně v bodech a pokud mě koncepce zaujme, snažím se jí rozvíjet..
  Naposledy upravil Panv12 : 16.05.2018 v 00:53

 5. Ne, prosim nepublikuj. Nebo uvidime dalsi smazane vlakno.

 6. Vás bych nikdy nezaměstnal. Vy nejste schopný vůbec makat, jen vymýšlíte kraviny a plácáte nesmysly.

 7. Chlape, z čeho ty žiješ? Bydlení u rodičů si asi neplatíš, ale co jídlo, hadry..?

 8. Tak po REM fázi došlo k několika více či méně zajímavým poznámkám. Nicméně když to zde vidím, tak mi přijde sdílet to zde asi zbytečné...

  Nicméně jsem ale slíbil, že budu publikovat podnikatelské nápady pro každý den, tak tady mám zamyšlení nad jedním tématem: "Nevím proč, ale v REM fázi se objevila kočka. Ovšem ještě prekvapivejší bylo, že byla ve studiu v stylovém obleku. Tak jsem si ihned zapsal poznámku a začal pátrat:
  -V ČR je nejvíce majitelů psů a koček na hlavu
  -Jen za krmení je to v ČR částka za kočky a psi v jednotkách miliard
  -Videa s touto tématikou jsou oblíbené v ČR, ale i zahraniční (tam existují i skutečné kočičí celebrity)
  -Co se týče módy minimálně u nás jsem nic neviděl

  Nápad pro dnešní den " KOČIČÍ BYZNYS"
  A) Inspirovat se zahraniční YT scénou a dostat kocoura na přední views a yutubering srazy (ovšem je nutné se nějak v té záplavě odlišit)
  B) U nás se prodávají pouze obyčejná vodítka z Aliexpressu, tak vymyslet nějaké stylové a pár luxusních oblečků pro kočky
  Vaše názory?
  Naposledy upravil Panv12 : 16.05.2018 v 10:10

 9. Dokud mu tu budete věnovat pozornost a psát komenty tak on bude neustále psát výplody své choré mysli sem na fórum...Easy...

 10. Citace Původně odeslal MichalT33 Zobrazit příspěvek
  Dokud mu tu budete věnovat pozornost a psát komenty tak on bude neustále psát výplody své choré mysli sem na fórum...Easy...
  A co místo "chyte poznámky" o chore mysli reagovat nějak věcně? Třeba americký model na který jsem ráno po hledání spojitosti narazil, u nás není možný, protože na Instagramu nebude nikdo sledovat kocoura v takovém počtu, obecně je u nás problém s firmami jako partnery na tomto kanálu , u nás na počet obyvatel tj.cilovku nejde najít tolik fanoušků pro sraz, jako u tlemících se Yutuberu, kteří přebrali také vlogovani z USA a tak dále.
  Nebo náklady na sérii oblečení jsou velké, bylo by nutné pracovat s veterináři na klinice, jako třeba u testování nezávadnosti kočkolitu či cokoliv informačně a argumentace přenosného pro diskuzi?

  Btw: A blbost to není třeba i kočka může nastydnout, tak mi ukažte kde si objednám pěkný oblek nebo když budu stylově oblečen pěkné vodítko pro kočku, než ty hrůzy za 20 Kč (pokud vím u nás konci eshopari s krmením, podestylkou a hračky z Činy, které zde přeprodavají). To samé mi ukažte nějaký zajímavý kanál a pak se podívejte na počet videí třeba jen na českém YT nebo i v TV, třeba na Prime atd.

 11. A jaký je rozdíl mezi tímto a miliony jiných nápadů cos tu postoval? Stejně na něj nemáš peníze tak je to jen plácnutí do vody.

 12. Citace Původně odeslal Mirek Novotny Zobrazit příspěvek
  A jaký je rozdíl mezi tímto a miliony jiných nápadů cos tu postoval? Stejně na něj nemáš peníze tak je to jen plácnutí do vody.
  A to je problém v dnešní době nemít peníze? Vždyť kapitál kromě vlastní zdrojů lze získat z tolika možnosti jako jsou různé formy půjček, crowdfunding, investor...to je dnes až úplně to poslední. Důležitý je pouze nápad a pak nějaká realizace byť třeba nedotažená...

 13. Luxusní oblečení a potřeby pro domácí mazlíčky je dobrý nápad.
  Měl by jsi vlastní krejčovské dílny a salony plus výrobu?

 14. Já bych ti doporučoval prodávat granule. Na tom určitě zbohatnete, ty přeci musí žrát každý pes. To je taková tutovka, že bych si na to být vámi tu půjčku klidně vzal ...

 15. Citace Původně odeslal vikin Zobrazit příspěvek
  Luxusní oblečení a potřeby pro domácí mazlíčky je dobrý nápad.
  Měl by jsi vlastní krejčovské dílny a salony plus výrobu?
  To ne, ale mám známé Krejčová mistry s vybavením. Spíše jsem si představoval udělat několik konceptů a výrobu delegovat do zahraničí.

 16. Vy jste dnes něco pil? Že se vyjadřovat jak úplné pako? Píšou nesmysly, moch chyb a málo smyslu?

 17. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Já bych ti doporučoval prodávat granule. Na tom určitě zbohatnete, ty přeci musí žrát každý pes. To je taková tutovka, že bych si na to být vámi tu půjčku klidně vzal ...
  Taky ne vždy, nedávno jsem měl velmi levnou nákupku, ale bez fakturace to maloobchody nechtěly. Navíc těch eshopu je strašně moc, mě baví spíše dělat nové věci nebo jinak, než konkurovat eshopum se stejnou věci po sté stejně. Pak to dopadá snahami o nejnižší cenu, kde se zboží preobjednava, podvody atp. To je podniká o ničem..

  ---------- Příspěvek doplněn 16.05.2018 v 11:54 ----------

  Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Vy jste dnes něco pil? Že se vyjadřovat jak úplné pako? Píšou nesmysly, moch chyb a málo smyslu?
  Myslíte chyby ve slovech? Piši přes mobil, tak mám zaple automatické napovídani textu (T9 či co to dnes je)...

 18. Citace Původně odeslal Panv12 Zobrazit příspěvek
  To ne, ale mám známé Krejčová mistry s vybavením. Spíše jsem si představoval udělat několik konceptů a výrobu delegovat do zahraničí.
  Tak je udělej a deleguj, za rok si o tobě přečtem ve Frobesu.

 19. Citace Původně odeslal Panv12 Zobrazit příspěvek
  To ne, ale mám známé Krejčová mistry s vybavením. Spíše jsem si představoval udělat několik konceptů a výrobu delegovat do zahraničí.
  Rozumím.
  Parfémy pro psy a kočky + doplňkový sortiment jako například fashion hodinky atp máte v plánu?

 20. Citace Původně odeslal vikin Zobrazit příspěvek
  Rozumím.
  Parfémy pro psy a kočky + doplňkový sortiment jako například fashion hodinky atp máte v plánu?
  To ne, to se mi zdá na výrobu příliš složité. Jak jsem psal výše co jsem koukal tak se prodávají pouze levná vodítka pro kočky, takže bych chtěl vytvořit "luxusní vodítka" a "oblečky". To by se dalo podle mého jako koncepce zvládnout s šikovným krejcim a následně s dokumentaci zaslat/delegovat někam na výrobu v menší sérii. Brand a marketing bych rád postavil na vlastním Youtube kanálu, kde mám už s kocourem promyšlená nějaká videa a tím bych zároveň dělal těmto produktům reklamu...pak samozřejmě Instagram a prodeje na eshopu mít přes PPC, Google nákupy, Heureku atp.

 21. Luxusní štětky by mohl být dobréj byznys...

 22. Citace Původně odeslal Tomve Zobrazit příspěvek
  Luxusní štětky by mohl být dobréj byznys...
  To je je byznys na hranici ilegality a navíc by mě to nebavilo a hlavně většina si zajede sama do showparku, popřípadě luxusní štětky obstará manažer daného klienta.

 23. Citace Původně odeslal Panv12 Zobrazit příspěvek
  To je je byznys na hranici ilegality a navíc by mě to nebavilo a hlavně většina si zajede sama do showparku, popřípadě luxusní štětky obstará manažer daného klienta.
  :D, dvojsmysl a ty si vybereš ženský. Najdi si babu a nepiš tady blbosti.

 24. Citace Původně odeslal Tomve Zobrazit příspěvek
  :D, dvojsmysl a ty si vybereš ženský. Najdi si babu a nepiš tady blbosti.
  No já jen nevím proč je to blbost, přece navrhnout luxusní vodítko a obleček a najít výrobce v zahraničí s nějakým přijatelným množstvím a pak založit YT kanál a fb page + Instagram, kam by člověk nahrál videa a fotky, navíc s tou cilovku, která se kolem domácích mazlíčků točí mi prostě jako blbý nápad nepřijde...a samozřejmě tady nepůjde jen o příjmy z produktů, ale myslím že by to mohlo mít i slušný potenciál pro affiliate či obchodní spolupráci. Přece jen "kocour metrous" bude mít jen prémiové krmivo, kteří majitele rádi zaspomzoruji a zaplatí za propagaci atp

 25. Citace Původně odeslal Panv12 Zobrazit příspěvek
  No já jen nevím proč je to blbost, přece navrhnout luxusní vodítko a obleček a najít výrobce v zahraničí s nějakým přijatelným množstvím a pak založit YT kanál a fb page + Instagram, kam by člověk nahrál videa a fotky, navíc s tou cilovku, která se kolem domácích mazlíčků točí mi prostě jako blbý nápad nepřijde...
  Kdyby sis nemyslel, že je to blbost, tak to uděláš hned a bez kéců. Jenže...

 26. Citace Původně odeslal Tomve Zobrazit příspěvek
  Kdyby sis nemyslel, že je to blbost, tak to uděláš hned a bez kéců. Jenže...
  Já to udělám, jen čekám když jsem na podnikatelském fórum, že se třeba objeví informace o výrobě v zahraničí za určitých podmínek (cca odhadované minimální množství atd.), abych věděl jestli je to reálné.
  Přece jen vše ostatní od YT, přes FB a Instagram až po sehnání někoho nebo vlastní zprovoznění nějakého eshopove řešeni a registrace do katalogů a srovnávačů a nastavení PPC už je to nejmenší co zvládne dneska i průměrný uživatel pc...

 27. Citace Původně odeslal Panv12 Zobrazit příspěvek
  Já to udělám, jen čekám když jsem na podnikatelském fórum, že se třeba objeví informace o výrobě v zahraničí za určitých podmínek (cca odhadované minimální množství atd.), abych věděl jestli je to reálné.
  Přece jen vše ostatní od YT, přes FB a Instagram až po sehnání někoho nebo vlastní zprovoznění nějakého eshopove řešeni a registrace do katalogů a srovnávačů a nastavení PPC už je to nejmenší co zvládne dneska i průměrný uživatel pc...
  Bože ....

 28. Citace Původně odeslal Panv12 Zobrazit příspěvek
  Já to udělám, jen čekám když jsem na podnikatelském fórum, že se třeba objeví informace o výrobě v zahraničí za určitých podmínek (cca odhadované minimální množství atd.), abych věděl jestli je to reálné.
  Přece jen vše ostatní od YT, přes FB a Instagram až po sehnání někoho nebo vlastní zprovoznění nějakého eshopove řešeni a registrace do katalogů a srovnávačů a nastavení PPC už je to nejmenší co zvládne dneska i průměrný uživatel pc...

 29. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Bože ....
  Youtube kanál si založí i dítě a existuje plno návodu, kde je detailně popsáno vše až po fungování SEO na YouTube v češtině.
  To samé založení Facebook stránky a její spravování je úplně jednoduché, sám už jednu mám. To samé Instagram.
  Dále zaregistrovat eshop nebo vložit do katalogu je také jednoduché. U toho PPC jsou lehké základy, ted se nebavim o možnostech pokročilé automatizace apod. Nevím čemu se divíte...

 30. Jako myslíš že ti někdo sem napíše kontakty a dá koncept mailu co máš poslat? Protože předpokládám že tvá AJ je pořád na stejné úrovni. Mno každopádně, tvůj nápad není moc originální. Samozřejmě že většina prodejů jsou obyč vodítka, protože většina lidí si prostě koupí to levnější na úkor kvality a také nikdo z prodejců v tom nechce mít utopené skladové peníze. Tak či onak před pár lety jsem potkal majitele eshopu který se specializoval na "oblékání" pejsků. Zaměřoval se na luxusnější klientelu tak měl hlavně ručně dělané věci a to jak od nás tak i z Anglie. Já už si ta čísla přesně nepamatuji, ale eshop byl jako celek v mínusu a to měli vlastní YT kanál, všemožný sociální sítě, blog, ppc, srovnávače, pořádali nějaké venkovní akce a měli dokonce "celebrití" ambasadory. A přesto asi to bylo málo, protože tenkrát chtěli zprostředkování reklamy do radia od které si slibovali dostatek objednávek.

  Takže si nedovedu představit že ty bez peněz, know how v oboru a zkušeností by si prorazil. Nebo je tvůj business plán prodávat jednotky položek za měsíc?

 31. Citace Původně odeslal Mirek Novotny Zobrazit příspěvek
  Jako myslíš že ti někdo sem napíše kontakty a dá koncept mailu co máš poslat? Protože předpokládám že tvá AJ je pořád na stejné úrovni. Mno každopádně, tvůj nápad není moc originální. Samozřejmě že většina prodejů jsou obyč vodítka, protože většina lidí si prostě koupí to levnější na úkor kvality a také nikdo z prodejců v tom nechce mít utopené skladové peníze. Tak či onak před pár lety jsem potkal majitele eshopu který se specializoval na "oblékání" pejsků. Zaměřoval se na luxusnější klientelu tak měl hlavně ručně dělané věci a to jak od nás tak i z Anglie. Já už si ta čísla přesně nepamatuji, ale eshop byl jako celek v mínusu a to měli vlastní YT kanál, všemožný sociální sítě, blog, ppc, srovnávače, pořádali nějaké venkovní akce a měli dokonce "celebrití" ambasadory. A přesto asi to bylo málo, protože tenkrát chtěli zprostředkování reklamy do radia od které si slibovali dostatek objednávek.

  Takže si nedovedu představit že ty bez peněz, know how v oboru a zkušeností by si prorazil. Nebo je tvůj business plán prodávat jednotky položek za měsíc?
  Tak samozřejmě, že očekávám nějaké kvalitní informace a kontakty, abych to mohl vyhodnotit nebo se v přehledu problematiky znalostně posunul, jinak bych nepsal příspěvky na forum... Bohužel zde to zatím není o tom, že byznys roste, protože se často neobjevuje nic víc, než kdyby svůj příspěvek postnul na odpověďi cz...

  Samozřejmě, že ten nápad není nejoriginálnější ani nejdostupnější, proto ho také zveřejňuji. Protože buď udělám zbytek viz.vyse a budu déle řešit finance atp. Nebo mě třeba někdo predbehne, ale to je mi více méně fuk, protože ta vstupní bariéra je větší než u jiných nápadů a jak píšeš sám nestačí to udělat klasicky s podporou všech kanálu, kdy má eshop pár tisíc shlédnutí třeba na YT, ale musí za tím stát nápad, který by vytvořil silnější brand. Protože jinak získat pozornost na dražší produkt v konkurenci levnějších, byť méně kvalitních je těžké.

  Mě je celkem víceméně jedno o jakých řádech je můj nápad. Pro mě je podstatné, že příjem musí být větší než výdej. Věřím, že jsou i lidé kteří nebyli nikdy nadprumerni, ale žijí z toho, že toho za svoji kariéru nasekali hodně ať už jde o psaní, statické (dříve MFA) weby, produkty na inzerentnich serverech nebo klasické eshopy...

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Hostujeme u Server powered by TELE3