Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Wordpress - jediná stránka s formulářem

 1. Zdravím a zároveň prosím o radu,

  potřebovala bych na WP postavit jednoduchý web, který bude tvořen jen jednou stránkou, kde bude formulář pro odeslání poptávky + třeba nějaké základní informace... Poptávka pak přijde jen na email. Nechci žádnou databázi online, apod.

  Formulář by měl fungovat tak, že v prvním políčku si člověk vybere např. typ oděvu (mikina, tričko, kalhoty) a další políčka již budou navazovat na toto konkrétní první políčko a nebudou nabízet možnosti pro další nevybrané typy oděvů... Možnosti bych si tam samozřejmě chtěla doplnit...

  Existuje pro WP nějaká taková stránka, rozšíření, plugin?

  Pokud by někoho z Vás něco napadlo, budu ráda, děkuji.

  Ali

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Proč WordPress?

 4. Citace Původně odeslal Pandora98 Zobrazit příspěvek
  Proč WordPress?
  protože je to jediný systém, se kterým umím pracovat. :)

 5. Myslím, že by stačilo nějaký formulář naprogramovat a vložit, není potřeba žádného redakčního systému, když formulář odesílá na mail a ne do žádné administrace. Klidně mi napište do zprávy... mrknu Vám na to za nějakou symbolickou částku.

 6. Tento plugin umí Conditional Logic. Mám ho na několika webech a je asi z pohledu uživatelského rozhraní nejjednodušší a funguje...

 7. Myslím, že toto by bohate stačilo - https://ucalc.pro/en
  Bez potrebnosti redakčného systému či hostingu (bude stačiť doména) a formulár si vytvoríte aký chcete a dokonca do 300 odoslaných mailov mesačne zadarmo.

 8. super, kouknu, děkuji

 9. Hledejte "wordpress forms with conditional logic". Myslím, že to mají v sobě už pluginy: Gravity Forms, VFB PRO, Contact form 7 má rozšíření pro conditional logic atd. Nebo třeba to jak psal XaNn. Je spousta verzí.

  Výhoda oproti statickému řešení je v tom, že si formulář můžete kdykoliv upravovat dle toho jak chcete. Nemusíme nikomu psát, aby vám to tam upravil v html.

 10. Citace Původně odeslal korwin Zobrazit příspěvek
  Hledejte "wordpress forms with conditional logic". Myslím, že to mají v sobě už pluginy: Gravity Forms, VFB PRO, Contact form 7 má rozšíření pro conditional logic atd. Nebo třeba to jak psal XaNn. Je spousta verzí.

  Výhoda oproti statickému řešení je v tom, že si formulář můžete kdykoliv upravovat dle toho jak chcete. Nemusíme nikomu psát, aby vám to tam upravil v html.
  Jé, super, děkuji, to jsem netušila, mrknu na to.

Hostujeme u Server powered by TELE3