Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Wordpress - jediná stránka s formulářem

 1. Zdravím a zároveň prosím o radu,

  potřebovala bych na WP postavit jednoduchý web, který bude tvořen jen jednou stránkou, kde bude formulář pro odeslání poptávky + třeba nějaké základní informace... Poptávka pak přijde jen na email. Nechci žádnou databázi online, apod.

  Formulář by měl fungovat tak, že v prvním políčku si člověk vybere např. typ oděvu (mikina, tričko, kalhoty) a další políčka již budou navazovat na toto konkrétní první políčko a nebudou nabízet možnosti pro další nevybrané typy oděvů... Možnosti bych si tam samozřejmě chtěla doplnit...

  Existuje pro WP nějaká taková stránka, rozšíření, plugin?

  Pokud by někoho z Vás něco napadlo, budu ráda, děkuji.

  Ali

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Michal Matoušek nabízí: Zrychlete svůj Wordpress na maximum (2x rychlejší web, garance vrácení peněz)
  MartinNovák poptává: Discord bot
  Kb investment poptává: Nette 300 - 350 Kč / hod
 3. Proč WordPress?

 4. Citace Původně odeslal Pandora98 Zobrazit příspěvek
  Proč WordPress?
  protože je to jediný systém, se kterým umím pracovat. :)

 5. Myslím, že by stačilo nějaký formulář naprogramovat a vložit, není potřeba žádného redakčního systému, když formulář odesílá na mail a ne do žádné administrace. Klidně mi napište do zprávy... mrknu Vám na to za nějakou symbolickou částku.

 6. Tento plugin umí Conditional Logic. Mám ho na několika webech a je asi z pohledu uživatelského rozhraní nejjednodušší a funguje...

 7. Myslím, že toto by bohate stačilo - https://ucalc.pro/en
  Bez potrebnosti redakčného systému či hostingu (bude stačiť doména) a formulár si vytvoríte aký chcete a dokonca do 300 odoslaných mailov mesačne zadarmo.

 8. super, kouknu, děkuji

 9. Hledejte "wordpress forms with conditional logic". Myslím, že to mají v sobě už pluginy: Gravity Forms, VFB PRO, Contact form 7 má rozšíření pro conditional logic atd. Nebo třeba to jak psal XaNn. Je spousta verzí.

  Výhoda oproti statickému řešení je v tom, že si formulář můžete kdykoliv upravovat dle toho jak chcete. Nemusíme nikomu psát, aby vám to tam upravil v html.

 10. Citace Původně odeslal korwin Zobrazit příspěvek
  Hledejte "wordpress forms with conditional logic". Myslím, že to mají v sobě už pluginy: Gravity Forms, VFB PRO, Contact form 7 má rozšíření pro conditional logic atd. Nebo třeba to jak psal XaNn. Je spousta verzí.

  Výhoda oproti statickému řešení je v tom, že si formulář můžete kdykoliv upravovat dle toho jak chcete. Nemusíme nikomu psát, aby vám to tam upravil v html.
  Jé, super, děkuji, to jsem netušila, mrknu na to.

Hostujeme u Server powered by TELE3