Instagram.cz prodej domény
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Politická píseň EUROVISION

 1. https://www.youtube.com/watch?v=I4h5AZDScq4

  mění se vkus, nebo stárnu?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Eurovision vzdycky byla jenom komercni sra.cka bez spetky vkusu. Je to saskarna. Se staci podivat, co tam jezdi za interprety a exoty. Nasli bychom asi tak ctyri vyjimky. Posledni poradny cesky interpret byla Guncikova. Tu bys slysel v radiu asi tak jednou za rok, coz predesle vety jen podtrhne.

 4. navíc mi připadá že ten rytmus už jsem v rádiu slyšel od jiného interpreta. Neproběhl kolo hvězdné pěchoty a finalisti teprve budou opravdu zpívat? Navíc ten "bůček" v pláštěnce je i mimo playback, nemělo by to být trestné, tohleto?

 5. Co ti vlastně vadí? Národnost zpěvačky, její vzhled, kvalita zpěvu, žánr, nebo slovo euro v označení soutěže?

 6. Tahle soutěž je prakticky jen politická šaškárna...A co říct o vítězné písni?? :-) Překopaný starý hit, který zní v novém kabátě ještě hůř než originál? V téhle soutěži se prostě jen prosazují aktuální politické trendy..Navíc, nechápu, proč se soutěž jmenuje Eurovision, když tam vystupuje např. Izrael. Nebo se pletu a Izrael je v Evropě? :-D


 7. Citace Původně odeslal cargopro Zobrazit příspěvek
  navíc mi připadá že ten rytmus už jsem v rádiu slyšel od jiného interpreta. Neproběhl kolo hvězdné pěchoty a finalisti teprve budou opravdu zpívat? Navíc ten "bůček" v pláštěnce je i mimo playback, nemělo by to být trestné, tohleto?
  Prostě normální komerční projekt který akorát podařilo zpopularizovat v rámci Evropy. Kdo nechce nechť na to nekouká, kdo chce at' kouká. Koneckonců ve státech mají něco podobného.

 8. Na to se ještě někdo kouka? Možná před 10 lety to ještě za něco stalo, teď je to sama politika.
  Už jen se kouknout na vítězný song 2016 :D

 9. Citace Původně odeslal hampl.david Zobrazit příspěvek
  Co ti vlastně vadí? Národnost zpěvačky, její vzhled, kvalita zpěvu, žánr, nebo slovo euro v označení soutěže?
  ani nevadí, ale je to hnus... prostě hnus a úpadek

Hostujeme u Server powered by TELE3