Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Zaslání hesla pro převod.ch domény

 1. Zdravím,

  potřeboval bych převést doménu .ch k jinému registrátorovi, s touto koncovkou však pracuji poprvé. Zkoušel jsem pomocí Googlu hledat nějaké informace, ale asi hledám špatně.

  Dohledal jsem web nic.ch který se tváří jako hlavní správce domén, ale nikde jsem tam nenašel návod jak doménu převést, či nějaký fomulář pro zaslání hesla pro převod (jako má náš nic.cz)

  Je tu někdo kdo by mě dokázal nasměrovat?

  Předem díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. How can I move my domain names to a different registrar?
  To transfer a domain name to another registrar, you need a transfer code (Auth-Code). Your current registrar can provide one. Simply forward it to the new registrar.

 4. Takže pokud nemám přístup do systému aktuálního registrátora, doménu nepřevedu?

 5. Potřebuješ si u svého registratora vygenerovat autorizační kód (authcode).

  nic.ch to dle všeho nedělá.

 6. napiste jim email, pokud nemate pristup do adminu

 7. Citace Původně odeslal Shopines Zobrazit příspěvek
  How can I move my domain names to a different registrar?
  To transfer a domain name to another registrar, you need a transfer code (Auth-Code). Your current registrar can provide one. Simply forward it to the new registrar.
  Tohle není spam?!!

 8. Citace Původně odeslal ItSnowsInHellAgain Zobrazit příspěvek
  Tohle není spam?!!
  :D to je z oficialniho webu nic.ch

 9. Trošku jsem doufal že to půjde stejně hladce jako u .cz domén, kdy si nechám poslat kód na email majitele domény a lehce si jí přetáhnu. Klient má bohužel doménu u jiné společnosti, která se mu o ní stará ale přestala reagovat.

  Budu to tedy řešit přímo s aktuálním registrátorem, ikdyž je doména pod účtem někoho jiného než klienta. Nepotěšili jste mě, ale díky :)

 10. .ch has been of a rising interest to Chinese domain investors for several reasons. According to EuropeID.com, the .ch extension still has plenty of valuable English keywords and short letter and number combinations left. A contributing factor may be because the majority of .ch registrations are in German, leaving many English words available.LG C7P

 11. Ja bych jen doplnil, že švýcarský registr je tak trošku pokrytec, napsal bych i silnější tvrzení , ale nechci se nechat tahat po soudech.

  Realita, .ch doménu může registrovat kdokoli, i subjekt bez fyzické adresy ve svýcarsku. Nicméně pokud vám chce švýcarský úřad zaslat jakoukoli korespondenci, i třeba i neškodnou, vyžádá si po registru fyzickou adresu ve švýcarsku, pokud nedodáte, doménu zrušej. Toto je realita. Peníze si berou, registraci všem umožní, ale pak doménu zrušej a nechat registrovat kýmkoli dalším.

Hostujeme u Server powered by TELE3