Eshop www.Mysticum.cz - masky, sošky, kostýmy, potřeby na party
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

PhpWord nezobrazuje část textu

 1. Zdravím, mám vytvořený skript, který pomocí phpWord extrahuje text z dokumentu docx. Narazil jsem však na problém, že pokud mám text např. záměr na koupě pozemku o rozloze 30 m2, tak skript usekne text na slově rozloze a pak již nezobrazí text 30 m2. Pokud si docx převedu na xml, tak hodnota 30 m2 je v níže uvedeném tagu

  <w:smartTag w:uri="urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" w:element="metricconverter"><w:smartTagPr><w:attr w:name="ProductID" w:val="30 m2"/></w:smartTagPr>

  Mohl by mi prosím někdo poradit jak tento problém vyřešit.

  Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. proč to děláš tak složitě? Prostě ten text ve Wordu označ a připlácni do PHP editoru.

 4. Protože z docx převádím celkem 410 souborů do xml a nechce se mi to dělat ručně.

 5. PhpSpreadsheet mi dělal podobné problémy kvůli tomu, že měl daný text jiné formátování, než ten okolní. Ale samozřejmě to může být milionem dalších věcí, bez kódu a toho souboru těžko radit.

 6. Podle mě bude problém v tom, že dokument byl překonvertován z formátu doc a ten obsahoval inteligentní značky...otázkou je jak daný problém vyřešit.

 7. tohle by možná mohla být cesta https://stackoverflow.com/a/31269152
  případně vyzkoušet třeba https://github.com/python-openxml/python-docx

 8. Už jsem našel řešení. Bylo nutné odstranit inteligentní značky, které do dokumenty vygeneroval ms word 2013, po odstranění těchto značek se již údaje zobrazují v pořádku.

Hostujeme u Server powered by TELE3