JEN TENTO TÝDEN: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Jaký hosting pro Magento + registrátora doménu.shop

 1. Zdravím,

  doporučil by prosím někdo poskytovatele hostingu na kterém šlape Magento 1 a zároveň je možno u něj zaregistrovat doménu nazevdomeny.shop?

  Zatím vím o savaně, které se chci vzhledem ke svým zkušenostem vyhnout. U forpsi lze také zaregistrovat tato doména, ovšem podpora forpsi mi nebyla schopna říct zdali na jejim hostingu bez problému šlape magento. Poslali mi jen php limity ať si to zkontroluju sám viz. http://info.webx2.forpsi.com/phpinfo/ , jelikož tomu moc nerozumím obracím se s tímto dotazem na Vás.

  Děkuji.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. doménu můžeš mít kdekoliv, nemusí být společně s hostingem, obvykle je dokonce lepší mít doménu a hosting zvlášť. Je to nová doména a je možné, že ještě jí řada českých registrátorů mít nebude, ze zahraničních jí má 101domain nebo godaddy, spíše se zkus některých hosting providerů přímo poptat, jestli ti jí umí zaregistrovat.

  Většina webhostingů nezná podrobně jednotivé aplikace a neví, jestli tam fungují, magento by mohlo fungovat snad úplně všude, tohle ti spíše řekně někdo kdo zná magento.

 4. Děkuji za reakci.

  Stačí tedy následně u registrátora nastavit A záznamy a MX záznamy pro směrování na daný hosting u jiného poskytovatele?

  V čem je výhoda mít doménu jinde a hosting jinde?

 5. Dobrý den,

  doménu .SHOP můžete zakoupit u nás za 607 Kč na rok pokud si zakoupíte i webhosting - https://www.vas-hosting.cz/webhosting-parametry , webhosting Basic má PHP limit 256MB a to jako minimální požadavek stačí, na hostingu profi bychom Vám to mohli zvednout na těch doporučených 512MB a podle ostatních parametru by Magento 1 mělo běžet v pohodě.

  Doporučujeme zvážit i možnost vlastního VPS s našim VPS Centrem, kde budete moct mít větší počet domén a možnost upravovat limity podle potřeb https://www.vas-hosting.cz/vps-centrum .

  K VPS je i správa adminem na 60 min měsíčně zdarma.

 6. Vyzkousej web4ce.cz tarif Klasik nebo Business, navic 14 dnu testo zdarma.

Hostujeme u Server powered by TELE3