Hledáme testery pro manuální testování
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 15

Prosím o kritiku eshopu

 1. Dobrý den,
  co říkate na tento eshop? https://www.kabelkyatasky.cz/
  Děkuji za názor.
  L.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Sorry, už na první pohled hrůza. Černé podbarvení menu a modrá písmena, co jsou čitelná až při najetí kurzorem? Ty fonty, barvy... Za tohle tady žádnou pochvalu nedostaneš.

 4. Na webu je naprosto zřejmé, že to grafika nevidělo ani z rychlíku. Není co hodnotit je to prázdná a špatně upravená šablona.

 5. Díky za názor.... na kolik by vyšla taková úprava této šablony do moderního vzhledu? jedná se o eshop na provozován na šabloně https://www.webczech.cz/tvorba-eshopu

 6. Citace Původně odeslal javorka839 Zobrazit příspěvek
  Díky za názor.... na kolik by vyšla taková úprava této šablony do moderního vzhledu? jedná se o eshop na provozován na šabloně https://www.webczech.cz/tvorba-eshopu
  To záleží na tom, co si představujete pod pojmem úprava. Pokud by nevadil šablonovitý vzhled, ale šlo by o to, aby jen byly správné fonty, barvy, menu, atd., prostě aby to vypadalo normálně a hezky, tak je to úprava max. na několik málo hodin. Pokud budete chtít vlastní grafiku a nějaký netradiční, profi vzhled, tak to mohou být klidně i desítky hodin práce, a podle toho se bude odvíjet i cena.

 7. Citace Původně odeslal javorka839 Zobrazit příspěvek
  Díky za názor.... na kolik by vyšla taková úprava této šablony do moderního vzhledu? jedná se o eshop na provozován na šabloně https://www.webczech.cz/tvorba-eshopu
  Zkus si dát poptávku sem https://webtrh.cz/f93 a uvidíš.

 8. předělal bych záhlaví - místo banneru třeba slider s animací akčních trháků, v menu se mi nezobrazuje popisek - špatná barva fontu, font bych předělal

 9. Citace Původně odeslal Caesar Zobrazit příspěvek
  Sorry, už na první pohled hrůza. Černé podbarvení menu a modrá písmena, co jsou čitelná až při najetí kurzorem? Ty fonty, barvy... Za tohle tady žádnou pochvalu nedostaneš.
  za to se omlouvám, to jsem dnes jen něco zkoušel a nevymazal to... takhle to opravdu byt nemá :-(

 10. Na mobilu nejde menu... Teda alespoň mně ne. (Android, Chrome)

 11. Hlavně si uvědomí jednu zásadní věc. Grafika ti prodej nezvedne. Jen místní grafici citi kšeft tak ti to poplivou. A řeší věci které běžný smrtelník nikdy neřeší a nic ti nepřinesou.

  Každopádně... to menu fakt na phonu nejde. S8 samsung

 12. Citace Původně odeslal dkoudela Zobrazit příspěvek
  Hlavně si uvědomí jednu zásadní věc. Grafika ti prodej nezvedne. Jen místní grafici citi kšeft tak ti to poplivou. A řeší věci které běžný smrtelník nikdy neřeší a nic ti nepřinesou.

  Každopádně... to menu fakt na phonu nejde. S8 samsung
  Nejsem grafik a kšeft neřeším, ale ten e-shop vypadá momentálně tak strašně, že tam nenakoupí nikdo, kdo má alespoň půlku mozku. Vypadá to jako první testovací verze, dlouho před spuštěním.

 13. Me se libi v zapati toto: Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

 14. Tak to o tom cookies je legendární :D

 15. Písmo se špatně čte.

 16. Je úplně jedno jaké typ písma máš na eshopu. Podstatné je, že tašky a kabelky je módní zboží. Každá ženská si to chce vybrat sama, vzít do ruky, srovnat to s barvou svého oblečení před zrcadlem.
  Když si budu kupovat kufr na cestu, budu si ho chtít prohlédnout zevnitř, podívat se jak je pevný, jaké má zavírání ... To samé, když si budu chtít koupit baťoh, třeba na foťák, na měřící přístroj, budu chtít ho vidět i uvnitř, jak je vypolstrovaný atd.
  Prostě tašky, kabelky, kufry.... není zboží vhodné pro eshop. Pro takovéto zboží půjdu do kemenné prodejny.

  Najdi si jiné, pro eshop vhodnější zboží.

Hostujeme u Server powered by TELE3