Snížení ceny! Balíček domén LanoveCentrum.net, LanoveAktivity.cz, Lanove-Centrum.cz, LanovePrekazky.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

YouTuber nabízí své služby - reklamní prostor ve virálním videu - Miliony zhlédnutí

 1. Zdravíčko,

  Mé jméno je Franta Mráz - pod tímto jménem i vystupuji na internetu jako bavič. Natáčím vtipné video scénky na facebookovou stránku a na youtube.
  Dělám to již dva roky a za tu dobu má videa na facebooku mají přes 12 miliónů zhlédnutí. Některé jsou velmi vydařené, některé zase trochu méně. V průměru každé video má 300 tisíc zhlédnutí. Některé dosahují až k milionu zhlédnutí. Tvořím tedy virální videa.

  Ukázka mé práce: https://www.facebook.com/frantamraz
  (video z 3.10.2017 přesně za měsíc nasbíralo 1 mil. zhlédnutí a 2 mil. dosah)

  Nabízím tedy reklamu v podobě fotografie nebo videa, nebo livestreamu (product placement). Záleží čistě na Vás - prostě propagace na sociálních sítích (facebook, youtube, instagram, snapchat atd..) - vše vtipnou formou.

  Video Vám sám vytvořím a zakomponuji do něj Váš produkt nebo službu. Na všem je možno se domluvit. Nebráním se ničemu a chci, aby to bylo výhodné pro obě dvě strany.

  Nabízím reklamní prostor přímo pro Vás. Možnost sdílení Vašich fotografií, či videí, reklamních bannerů, e-shopů apod. Jen mějte na paměti, že si vybírám pouze nabídky vhodné pro mé publikum.

  Poté příspěvek (video) zůstane na mých sítích napořád.

  Moje cílová kategorie je 15-25 let.

  Pokud máte zájem, určitě mě kontaktujte a můžeme si o tom popovídat. Napiště mi Vaše požadavky a uvidíme, co se s tím dá udělat. :)

  František Mráz
  mrazfranta@gmail.com
  +420 730 809 601

Hostujeme u Server powered by TELE3