Dobrý den,
nabízím k prodeji nově vytvořený automatický responzivní e-shop s potřebami na grilování. Blíží se léto a s ním jsou spojená různá venkovní posezení, BBQ a jiné akce, kde se často griluje. To vám, jako potencionálním vlastníkům e-shopu , hraje do karet. Poptávka po tomto zboží je v těchto měsících velká a Vy tak můžete oslovit masové počty zákazníků a vydělat peníze.
Jak e-shop funguje?
E shop běží na redakčním systému wordpress a pluginu Woocommerce. Do tohoto systému jsou automaticky importovány produkty od mateřského e-shopu přes službu Dropshipping.cz, která zabezpečuje bezproblémový technický chod.
Jak funguje Dropshipping.cz?
Dropshipping.cz shromažďuje velkoobchodní dodavatele pod svou síť, se kterou následné můžete navázat spolupráci jako partnerský e-shop. Pokud se zapojíte do tohoto systému, vypadá to v praxi tak, že zákazník u Vás objedná zboží, objednávka je automaticky přeposlána dodavateli, který vašim jménem odešle zboží zákazníkovi. Jméno dodavatele nikde nefiguruje, což je obrovská výhoda, protože si můžete budovat stálé zákazníky a časem přejít na klasickou velkoobchodní spolupráci. Další obrovskou výhodou je, že nemusíte řešit papírování (fakturaci koncovému zákazníkovi, EET, apod.). Toto vše vyřeší Dropshipping.cz za Vás a Vy si poté pouze vyberete peníze ze systému.
Jaké jsou náklady na provoz e-shopu?
Jediné náklady na provoz e-shopu jsou 1x ročně doména a webhosting, což v praxi znamená cca 500 Kč ročně.
Co získám výhrou v aukci?
- Wedos NoLimit webhosting předplacený do 2.3. 2019
- Doménu nagrilu.top předplacenou do 2.3. 2019
- Účet u dropshipping.cz
- E-shop přesně tak, jak ho vidíte

E-shop je kompletně připraven k provozu. Jediná starost nového majitele tedy bude propagace produktů.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.