Snadná tvorba vlastního e-shopu nebo webstránky online v systému WEXBO.com CZ/SK
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej hypotečního portálů - 20.000 poptávek za rok.

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Vyvolávací cena: 3 500 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Strukturované informace:

  Jaká jsou čísla?
  Linerálním dopočtem bude mít hypoteční portál letošní rok cca 20 tisíc poptávek v ČR a dokážeme dostat cca 10 tisíc ze Slovenska. Slovenskou verzi teď provozuje partnerská společnost - pronajímáme jí formou “franšízi”.

  Z pohledu realizovatelných obchodů se bavíme o cca 2 mld. Kč v čerpaných hypotečních úvěrech ročně v ČR.

  Co vám to přinese?
  U poradenské sítě, si dokáži představit obrovské posíléní pozice na trhu a větší atraktivnost pro Vaše obchodní partnery. Případně výhodnou finanční investici.

  Pro představu, celá obchodní síť jedničnky ve finančním poradenství v ČR je dnes schopna generovat kolem 70000 leadů ročně. Portál tedy dokáže vygenerovat cca 30% toho co celá síť jedničky na trhu ve finančním poradenství v ČR.

  Jak to funguje?
  Aktuálně portál funguje tak, že partnerům (bankám, poradenským společnostem, poradcům) prodáváme ověřené námi provolané konakty. Od poradců víme, že mají 10% obchodní úspěšnost z domluvených schůzek (jen pro vaši představu). S průměrnou výtěžností cca 25.000,- Kč na klienta.

  Cena leadu naším partnerům je kombinovaná, někteří platí fixní cenu za lead někteří kombinaci fix. + provize z realizovaných obchodnů. V průměru se snažíme držet na ceně 800,- za 1 ověřený lead. Marže je na tekovém leadu +- 50%.

  V současné chvíli portál generuje od 200.000 - 300.000,- Kč marže měsíčně, obrat je tedy 2x marže.

  Obrat pro poradenskou síť lze očekávat o mnoho větší, řádově se bavíme o obratu 2.000.000,- měsíčně s nákladem 300.000,- měsíčně. (24.000.000,- ročně).

  Proč chceme portál prodat?
  Portál jsme se rozhodli prodat, protože ani já ani kolega nejsme hypoteční/finanční poradci a proto nedokážeme z portálu dostat maximum, které případně poradenská síť dokážete. Naše společnost se soustředí předně na online marketing a vývoj aplikaci. V případě koupě se proto i dále dokážeme starat o samotný produkt, vývoj a marketing.

  Dalším bodem je, že se s kolegou nedokážeme domluvit na směřování projektu, proto jsme se rozhodli projekt prodat.

  Součástí prodeje jsou domény a celý systém na provozování portálu, celé CRM pro správu partnerů, poptávek a všeho potřebné. Systém je vlastní vývoj a dnes už je plný automatizace. Aktuálně máme před spuštěním automatické přidělování a odesíláné poptávek partnerům, po tomto bude systém prakticky bezúdržbový.

  V případě zájmu z vaší strany mě prosím neváhejte kontaktovat, případně se s Vámi rádi potkáme.

Hostujeme u Server powered by TELE3