Daňového přiznání od účetní pouze teď od 490-Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Google nákupy na Slovensku

  1. Je tu někdo, kdo úspěšně obešel ten blbý nedostatek - nemožnost využití nákupů na SK a dlouhodobě mu to funguje, aniž by mu Google blokl účet? Znám dva postupy, ale v minulosti už jsem dostal kvůli jednomu z nich, který jsem blbě nastavil, blokaci a nechci to riskovat. Je tu nějaký praktik, ne teoretik, který jede jak nákupy tak dynamický remarketing na Slovensku přes Adwords?

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Dynamický remarketing běží i na Slovensku v pohodě, google nákupy nerozjedeš. Dřív to šlo obcházet, u nových účtů nemáš šanci, kontrolou to neprojde.

  4. Já nemám nový účet ... jenže, když to přiřadím do mého účtu a neprojde to kontrolou, tak mi zablokují vše, což nemůžu riskovat. Jeden ze způsobů bylo vytvořit V Merchates německý feed, ale musel se tam dát odkaz na německé obchodní podmínky a pak to směřovat na SK. Ani to už nejde?

  5. Ne, přesně tak jsme to dělali také, dneska musí být celý e-shop v němčině a nedá se s tím hnout, lidé s tím vyčůrávali.

  6. Hmmm, tak ještě že jsem to moc nehrotil. Tehdá mě ještě sami holky od Googlu radili, jak to obejít. Teď už si to netroufnou. Škoda, že to Slovensko je tak malé, že o něm nikdo na světě ani neví.

Hostujeme u Server powered by TELE3