100% automatický eshop na prodej - více než 4200 produktů pro dům a zahradu
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Aknicare.cz - léčba akné se 100% garancí

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 30.04.2018 v 11:09  
Vyvolávací cena: 899 Kč
(Zadejte 899 Kč nebo více)
Pro vaše pohodlí podporujeme automatické příhozy.
Zadejte 899 Kč nebo více.

nebo
Cena kup teď:
Historie příhozů: Zatím žádný příhoz. Buďte první!
Počet sledujících: 3

Doména
aknicare.cz

Typ webu
Minisite

Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
52

Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
127

Téma
Zdraví

 1. Prodám exkluzivní doménu AKNICARE.CZ s obsahem mikrowebu kosmetické značky Aknicare, kterou v CZ distribuci zastupuje Notino (dříve Parfums.cz). Mikrosite je prezentací značky kosmetiky určené k léčbě akné a dermatitidy.

  HISTORIE

  Doména byla registrována 16.9.2016 a má tedy už nějakou historii, což je fajn pro SEO. Byla provedena i základní onPage optimalizace pro vyhledávače. Od té doby je návštěvnost v desítkách unikátů za měsíc. Za loňský rok byly 3 konverze v celkové hodnotě 126,20 Kč. Konverzní poměr byl kolem 2% z prokliků na affil odkazy. Screenshoty výdělků a Google Analytics za 2017 níže:

  LETOŠNÍ VÝKON A NÁVRATNOST

  Letos byla provedena další část onPage optimalizace. Za rok 2018 jsou zatím 2 konverze v celkové hodnotě 127,14 Kč - konverzní poměr krásných 9,1% (ze 22 prokliků affiliate odkazů 2 nákupy). Prakticky tak stačí budovat zpětné odkazy a zlepšovat SEO, dohnat na web více návštěv a návratnost s tím lineárně poroste. Na PPC kampaně to moc není, spíš pro nadšence do linkbuildingu, soc. sítí a obsahového marketingu.

  SHRNUTÍ

  Máte-li zaměření na zdraví/krásu/mládež, může to být zajímavý kanál pro monetizaci Vašeho obsahu a cross-sell. Důvodem prodeje je větší focus na hlavní affil projekty, mám těch webů mnoho a nejde všem věnovat stejnou péči.

  NÁKLADY A PŘEVOD NA NOVÉHO MAJITELE

  Web lze hostovat i zdarma, jelikož jde o statické HTML stránky - třeba na Wedos Miniweb. Náklady jsou tak pouze na CZ doménu - cca 151 Kč ročně. Součástí prodeje je doména aknicare.cz (změna držitele), stávající obsah webu v ZIP archívu a Facebook stránka.

Hostujeme u Server powered by TELE3