Snadná tvorba vlastního e-shopu nebo webstránky online v systému WEXBO.com CZ/SK
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Aknicare.cz - léčba akné se 100% garancí

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Vyvolávací cena: 699  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Prodám exkluzivní doménu AKNICARE.CZ s obsahem mikrowebu kosmetické značky Aknicare, kterou v CZ distribuci zastupuje Notino (dříve Parfums.cz). Mikrosite je prezentací značky kosmetiky určené k léčbě akné a dermatitidy.

  HISTORIE

  Doména byla registrována 16.9.2016 a má tedy už nějakou historii, což je fajn pro SEO. Byla provedena i základní onPage optimalizace pro vyhledávače (rychlost - HTTP2, minifikace apod., HTTPS, vyladěná responzivita, metadata atd.). Od té doby je návštěvnost v desítkách unikátů za měsíc. Za loňský rok byly 3 konverze v celkové hodnotě 126,20 Kč. Konverzní poměr byl kolem 2% z prokliků na affil odkazy. Screenshoty výdělků a Google Analytics za 2017 níže:

  LETOŠNÍ VÝKON A NÁVRATNOST

  Letos byla provedena další část onPage optimalizace. Za rok 2018 jsou zatím 2 konverze v celkové hodnotě 127,14 Kč - konverzní poměr krásných 9,1% (ze 22 prokliků affiliate odkazů 2 nákupy). Prakticky tak stačí budovat zpětné odkazy a zlepšovat SEO, dohnat na web více návštěv a návratnost s tím lineárně poroste. Na PPC kampaně to moc není, spíš pro nadšence do linkbuildingu, soc. sítí a obsahového marketingu.

  SHRNUTÍ

  Máte-li zaměření na zdraví/krásu/mládež, může to být zajímavý kanál pro monetizaci Vašeho obsahu a cross-sell. Důvodem prodeje je větší focus na hlavní affil projekty, mám těch webů mnoho a nejde všem věnovat stejnou péči.

  NÁKLADY A PŘEVOD NA NOVÉHO MAJITELE

  Web lze hostovat i zdarma, jelikož jde o statické HTML stránky - třeba na Wedos Miniweb. Náklady jsou tak pouze na CZ doménu - cca 151 Kč ročně. Součástí prodeje je doména aknicare.cz (změna držitele), stávající obsah webu v ZIP archívu a Facebook stránka.

Hostujeme u Server powered by TELE3