JEN TENTO TÝDEN: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Kolik procent vašich zákazníků platí kartou?

 1. Stojím před rozhodnutím, zda nasadit na eshop (průměrná útrata cca 1000-1500,-, zatím je dobírka+převod) platební bránu.
  Totéž dilema mám s platebním terminálem v kamenném obchodě - centrum malého města, zatím jen hotovost, cca 200-500 korun průměrná útrata.

  Kolik cca procent vašich zákazníků platí kartou oproti ostatním metodám? Ať už na prodejně či na eshopu.

  Vůbec nevím od čeho se odpíchnout. Proto děkuji i za hrubé srovnání. Na Googlu jsem nebyl schopen žádná relevantní data najít.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Online platební brána(hodně málo)
  Po zavedeni terminálu na pobočce +- 90% lidí plati kartou

  Průměrna útrata 20 000 Kč.
  Naposledy upravil Bogdan : 09.04.2018 v 20:09

 4. eshop do 10%, spíš víc bankovní převod, i když jde i přes platební bránu, pořád lidé platí převodem manuálně

 5. u nás platí bankovním převodem, kartou ani hotovostí nikdo.

 6. Já platím už prakticky všude kartou. U eshopů už rovnou hledám, jestli se dá platit kartou, protože většinou chci mít u sebe objednané zboží, co nejdřív a nechci čekat, až mi přijde e-mail s podklady k platbě a vyplňovat to. Zvlášť třeba o Vánocích, kdy mi chodilo hodně e-mailů, a pak jsem pomalu ztrácel přehled, co už jsem zaplatil a musel si to dohledávat. Takhle objendám, rovnou zaplatím a už se nemusím starat. U Kamenné pobočky by asi záleželo, jaké typy platby přijímají okolní obchodníci. Když by většina obchodů kartu brala, tak u sebe lidi nemusí mít hotovost, protože ji nemají důvod používat. Pokud však obchodníci v okolí platbu kartou nemají, tak lze čekat, že jsou lidi na to připravení a platit hotově pro ně není problém.

Hostujeme u Server powered by TELE3