Eshop hledá investora (4M obrat, Ziskovost 25%, návratnost 12měsíců)
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Tvorba webu přes DIVI - jaké máte zkušenosti?

 1. Zdravím,

  rád bych se Vás zkušených zeptal, jak je to s tvorbou webu se šablonou Divi, která jede na Wordpressu.
  Pokud jsem to správně pochopil, tak si na ElegantThemes koupím členství, dále si stáhnu šablonu Divi a tu následně můžu použít kolikrát chci k tvorbě webu pro různé subjekty?
  Dále by mě zajímalo, jak je to s úpravami této šablony, abych měl jasno, než si ji zakoupím. Jde opravdu tato šablona libovolně upravovat (editace přímo v prohlížeči) podle představ nebo tam jsou omezené možnosti? Nebo pokud si ji chci upravit nějak více, tak už musím hrábnout do kódu?

  A jak je to potom s licencí? Pokud jsem správně pochopil jejich licenci, tak tu šablonu můžu použít kolikrát chci pro komerční i nekomerční účely a navíc ani nemusím nikde v patičce uvádět, že web jede na šabloně Divi a na Wordpressu.

  Pokud má někdo s touto šablonou zkušenosti, budu rád,když napíšete svoje zkušenosti.

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ja s ňou mám veľmi dobrú skúsenosť. Ale každý takýto plugin má vplyv na rýchlosť webu. Robil som na tom rôzne firemné stránky a tá variabilita je tam naozaj veľká. A áno, stiahnete si Divi a to vám ostane na webe aj po skončení členstva.

 4. Divi je něco jako mor - hezky variabilní, rádo se to rozleze, ale všeobecně to nechceš, protože po čase s tím jsou akorát problémy.

 5. Divi is one of the best wordpress page builder. I am using Divi from past 6 months and it works great. There support team is also very good.
  Join best digital marketing institute in delhi.
  Digital Technology Institute

 6. pokud možno vyhýbám se jakékoli šabloně, která umí tolik věcí. Hromada věcí = spousta problémů. Souhlasím s Doctore97!

 7. Divi is one of the best wordpress page builder. I am using it and it works great
  Join the best digital marketing institute in delhi.
  Digistaan

Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3