logo
05.04.2018 19:40
1
Zdravím,

rád bych se Vás zkušených zeptal, jak je to s tvorbou webu se šablonou Divi, která jede na Wordpressu.
Pokud jsem to správně pochopil, tak si na ElegantThemes koupím členství, dále si stáhnu šablonu Divi a tu následně můžu použít kolikrát chci k tvorbě webu pro různé subjekty?
Dále by mě zajímalo, jak je to s úpravami této šablony, abych měl jasno, než si ji zakoupím. Jde opravdu tato šablona libovolně upravovat (editace přímo v prohlížeči) podle představ nebo tam jsou omezené možnosti? Nebo pokud si ji chci upravit nějak více, tak už musím hrábnout do kódu?

A jak je to potom s licencí? Pokud jsem správně pochopil jejich licenci, tak tu šablonu můžu použít kolikrát chci pro komerční i nekomerční účely a navíc ani nemusím nikde v patičce uvádět, že web jede na šabloně Divi a na Wordpressu.

Pokud má někdo s touto šablonou zkušenosti, budu rád,když napíšete svoje zkušenosti.

Díky

Co se právě děje na Webtrhu?

05.04.2018 20:02
2
Ja s ňou mám veľmi dobrú skúsenosť. Ale každý takýto plugin má vplyv na rýchlosť webu. Robil som na tom rôzne firemné stránky a tá variabilita je tam naozaj veľká. A áno, stiahnete si Divi a to vám ostane na webe aj po skončení členstva.
06.04.2018 05:07
3
Divi je něco jako mor - hezky variabilní, rádo se to rozleze, ale všeobecně to nechceš, protože po čase s tím jsou akorát problémy.
26.07.2018 14:28
4
Divi is one of the best wordpress page builder. I am using Divi from past 6 months and it works great. There support team is also very good.
Join best digital marketing institute in delhi.
Digital Technology Institute
25.09.2018 11:59
5
pokud možno vyhýbám se jakékoli šabloně, která umí tolik věcí. Hromada věcí = spousta problémů. Souhlasím s Doctore97!