Redaktoři pro novou sekci Webtrhu - magazín o podnikání, IT a marketingu
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 31

Uvědo na pravou míru

 1. Přátelé asi jsme se špatně pochopili .Rozhodně nikomu nechci zakazovat podnikat.Je tu však velké ale.Slepej také nemá dovoleno usednout za volant.Mluvite tu o demokracii a že to je každého věc.No někteří si demokracii pletou s cirkusem.Pan Jiříček mi na téma odpověděl že webtr primárně určen pro lidi co se hledají.No každej se v podnikání když začíná hledá.Jenze tady se lidé hledají několik let a to je špatně.To ale nemění na faktu že tema se vůbec netejkalo zdejších uživatelů.Na téma zda by idiotum mělo bejt umožněno podnikat s vámi diskutovat nebudu.Je to totiz věc na které jse shodne většina odborné populace.Kdyz už jsem zastavate blbcu měly by jste si uvědomit že platíte daně.Ve finále na blbce s exekucí doplácí té z vašich daní a tomje pro mne nepřijatelné.Vubec ale nechápu jak můžete zastávat negativní postoj a na druhou stranu někomu do tématu napsat až se na podnikání vykasle a nechá se zaměstnat.Na jednu stranu nadáváte na socky nechcete je živit na druhou stranu vám nevadí hňup co jako sociální případ skončí.Nezda se vam že jsi protirecite.
  Naposledy upravil Jakovazne : 23.03.2018 v 11:27

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Prosím odejdi.

 4. Jakovážně? Jsi robot nebo cizinec? Nemáš někde na sobě tlačítko reset nebo tak něco? Co je to za jazyk, kterým píšeš? Měj si názory jaké chceš, ale když už odrazuje forma, tak se člověk nedostane ani k obsahu, odborníku :) ... možná mimozemšťan ... co si neumí po sobě přečíst větu ... :(

 5. [QUOTE=Zbyněk Šubert;1452442]Jakovážně? Jsi robot nebo cizinec? Nemáš někde na sobě tlačítko reset nebo tak něco? Co je to za jazyk, kterým píšeš? Měj si názory jaké chceš, ale když už odrazuje forma, tak se člověk nedostane ani k obsahu, odborníku :) ... možná mimozemšťan ... co si neumí po sobě přečíst větu ... :EV(A
  Opraveno

  ---------- Příspěvek doplněn 23.03.2018 v 12:31 ----------

  Citace Původně odeslal Wladass Zobrazit příspěvek
  Prosím odejdi.
  Chápu vás vy jste zastánce takovejch lidí.Asi vím proč.Nejspise patříte mezi ne

 6. Myslim si ze tu je odpoved na tvoju otazku. https://www.youtube.com/watch?v=08d74lMBSZU

 7. .-
  Naposledy upravil Aleš Jiříček : 06.04.2018 v 12:36

 8. Citace Původně odeslal bbautodiely Zobrazit příspěvek
  Myslim si ze tu je odpoved na tvoju otazku. https://www.youtube.com/watch?v=08d74lMBSZU
  Trefně ale politiků by zaměnil s podnikately


 9. Hoši, co zkusit taktiku - vidím příspěvek trolla, nereaguji na něj? Už se zkoušel Xkrát přístup diskuze s ním a sami vidíte, že to je jen horší a horší, tak zkusme jinou cestu.

 10. Citace Původně odeslal Whispere Zobrazit příspěvek
  Hoši, co zkusit taktiku - vidím příspěvek trolla, nereaguji na něj? Už se zkoušel Xkrát přístup diskuze s ním a sami vidíte, že to je jen horší a horší, tak zkusme jinou cestu.
  tak ignorace je strašně těžká, ale máš pravdu, jako jediná účinná ... prostě nekrmit :D

 11. Nauč se psát. Píšeš tu o blbcích a idiotech a sám jsi jeden z nich!

 12. Citace Původně odeslal Zbyněk Šubert Zobrazit příspěvek
  tak ignorace je strašně těžká, ale máš pravdu, jako jediná účinná ... prostě nekrmit :D
  Troling znamená že člověk nepíše k tématu záměrně od tématu odbejha provokuje a uráží.Coz je vlastně i váš pripad

  ---------- Příspěvek doplněn 23.03.2018 v 15:27 ----------

  Když už někoho chcete urážet.Co takhle prodiskutovat.Radeji mi uděláte protiargument.

 13. Citace Původně odeslal Jakovazne Zobrazit příspěvek
  Troling znamená že člověk nepíše k tématu záměrně od tématu odbejha provokuje a uráží.Coz je vlastně i váš pripad

  ---------- Příspěvek doplněn 23.03.2018 v 15:27 ----------

  Když už někoho chcete urážet.Co takhle prodiskutovat.Radeji mi uděláte protiargument.
  Protiargument na co? Já vůbec nerozumím vašemu textu a ani vaší myšlence. Názory si mějte jaké chcete, nebudu vám je vyvracet, klidně budu diskutovat, ale tady není o čem. Založil jste tady několik příspěvků o ničem a jenom čekáte, že vyvoláte nějaký flame, což se i daří, protože i když troll se nemá krmit nedá mi to, protože mne vždycky zajímá, proč se člověk takhle musí vyjadřovat. A jak jsem psal jinde, jestli jste dyslektik nebo dysgrafik, tak se vám omlouvám, nicméně ani tohle by vám nemuselo bránit zformulovat konkrétní dotaz nebo názor a nevyvolávat tady podivné klima. Osobně si myslím, že hrubky a slova komolíte schválně a bavíte se tím, takže se bavte dál, hezký pátek a běžte na pivo :)

 14. Citace Původně odeslal Zbyněk Šubert Zobrazit příspěvek
  Protiargument na co? Já vůbec nerozumím vašemu textu a ani vaší myšlence. Názory si mějte jaké chcete, nebudu vám je vyvracet, klidně budu diskutovat, ale tady není o čem. Založil jste tady několik příspěvků o ničem a jenom čekáte, že vyvoláte nějaký flame, což se i daří, protože i když troll se nemá krmit nedá mi to, protože mne vždycky zajímá, proč se člověk takhle musí vyjadřovat. A jak jsem psal jinde, jestli jste dyslektik nebo dysgrafik, tak se vám omlouvám, nicméně ani tohle by vám nemuselo bránit zformulovat konkrétní dotaz nebo názor a nevyvolávat tady podivné klima. Osobně si myslím, že hrubky a slova komolíte schválně a bavíte se tím, takže se bavte dál, hezký pátek a běže na pivo :)
  Děláte ze sebe volá moc dobře víte o jaké téma se jedná.Pripomenu že jsem jednalo o regulaci podnikání že by prostě kreténismu nemělo bejt umožněno podnikat.Ohaneni se demokracii a právem není na místě právo jednoho končí tam kde začíná právo druhého.

 15. .-
  Naposledy upravil Aleš Jiříček : 06.04.2018 v 12:36

 16. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  A porad ma nos nahoru, urazi... Nebudu se opakovat, ale dokud nedkoazes sve nazory obhajit bez urazek a silnych slov, nejsi nic vic, nez dalsi z davu co si mysli, ze vsechno vi a vsichni kolem jsou blbci... :) takhle to daleko nedotahnes...
  Ja jsemmuze svůj názor obhájil.V tématu jsem jasné a zřetelné uvedl proč by regulace bejt měla.To vy pane Jiříček a ostatní jste místo protiargumentu začaly urážet.Jw stín nemám problem akce vyvola reakci

 17. Přiznám se, že jsem žádná vedlejší témata nečetl, ale toto jsem si z nějakého perverzního důvodu prostudoval.

  Pokud jsem to správně pochopil, tomuto pánovi jde o to, že by mu mělo být zakázáno podnikat? No já proti tomu nic nemám, snad to dotáhne daleko a získá písemný zákaz od státních institucí.

 18. .-
  Naposledy upravil Aleš Jiříček : 06.04.2018 v 12:36

 19. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Jakovazne: no presne takovou reakci bych cekal od cloveka, co si mysli, ze "blbci by nemeli podnikat" je argument... Ale neni... Uz proto, ze kazdy rozumny clovek prestane cist hned u slova blbci (nebo jakekoliv jine, ktere jsi pouzil, vystridal jsi jich dost), protoze clovek se kterym ma smysl cokoliv probirat se nechova jako neandrtalec a je schopny vest diskusi bez urazek :) coz ty nejsi... Krome toho ze si ani nejsi schopny po sobe precist prispevek nez ho odesles. Dislektik, nedislektik, kdyz ho umis zeditovat, umis si ho precist pred odeslanim, nejses-li ochoten udelat aspon to, nestojis tu nikomu za nic vic nez za "nashledanou, uz se nevracejte" :) Ale to uz se jen znovu opakuji... Takze nashledanou, uz se nevracejte...
  Pane Jiřík vás argument proti regulaci byl že máme demokracii a každej na to má právo.To ale není argument ale zhovadilost rovnající se pridelani obrazu na zeď pomocí vteřinového lepidla.Ja vám tedy můj názor obhajim.Pravo člověka končí tam kde začíná právo toho druhého.Clovek co má v hlavě nasráno by živnosti dostat neměl.Z jednoho velmi jednoduchého důvodu.Jednoduse na neschopnost blbce doplácejí ostatní.Nemusim vám říkat že úspěšném podnikatel je pro společnost užitečný.Dari se mu,platí daně cimz pomáhá z rozvojem ekonomiky země.Debil co se rozhodne podnikat do roka zkrachuje celou dobu se mu nedaří což má za důsledek to že jo ten úspěšném bude z ranní živit.Takovej člověk si nabere spoustu zboží které dodavately nezaplatí.Chudak ten poctiví dodavatel.Ve finále dluží spousta na daních což zaplatí zase daňovej poplatník za něj tedy i vy.Skonci na pracáku a kde si myslíte že se berou dávky mimochodem i z dani.Mozna skočí i v kriminale no kdo ji tam bude živit no přece naše dane

 20. Nechci přilévat olej do ohně, ale znám blbce co vydělal stamiliony.

 21. Bože tohle je tak trapný až je mi z toho samotnýmu stydno. Měl si vzít ty miliony za webtrh když ti je nabízeli, dočista si se z toho zbláznil.

 22. .-
  Naposledy upravil Aleš Jiříček : 06.04.2018 v 12:36

 23. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Jakovazne: no vidis a zase urazis a mluvis jako dlazdic :) kdyz neumis protiargumentovat jako clovek, tak se vrat do pralesa :) nasedanou a vrat se az jednou dospejes (zatim to vypada ze to budes mit jeste na dlouho...)
  , kde jsem urazil jasne tam argument je pokud nehořlavé normálně odpovědět tak modré a nechte si svoje útoky pro někoho jineho

 24. Citace Původně odeslal Jakovazne Zobrazit příspěvek
  , kde jsem urazil jasne tam argument je pokud nehořlavé normálně odpovědět tak modré a nechte si svoje útoky pro někoho jineho
  A co po nás teda chcete ? Uznat váš názor? Nic jste neobhájil, pouze jste řekl svůj názor, na co máte právo a stejně tak já řeknu, že tráva je modrá a řeknu to 5x, tak je to jenom můj názor :)

  A teď fakt, co máte s tou klávesnicí ? Je fakt problém napsat jednu větu bez chyb ... nebo co znamená pokud je nehořlavé odpovědět tak modré ?

 25. .-.-
  Naposledy upravil Aleš Jiříček : 06.04.2018 v 12:36

 26. Citace Původně odeslal Zbyněk Šubert Zobrazit příspěvek
  A co po nás teda chcete ? Uznat váš názor? Nic jste neobhájil, pouze jste řekl svůj názor, na co máte právo a stejně tak já řeknu, že tráva je modrá a řeknu to 5x, tak je to jenom můj názor :)

  A teď fakt, co máte s tou klávesnicí ? Je fakt problém napsat jednu větu bez chyb ... nebo co znamená pokud je nehořlavé odpovědět tak modré ?
  Ano řekl jsem svůj názor ale tak jsem ten svůj názor dokázal zdůvodnit

 27. Citace Původně odeslal Jakovazne Zobrazit příspěvek
  Ano řekl jsem svůj názor ale tak jsem ten svůj názor dokázal zdůvodnit
  Tak to máš svůj sebou zdůvodněný názor :)

 28. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  :D heled ja ti schvalne udelam vytazek z tvych textu, jen tak pro srandu - schvalne jestli v tom najdes nejake urazky a silna slova.

  "Clovek co má v hlavě nasráno by živnosti dostat neměl"
  "na neschopnost blbce doplácejí ostatni"
  "že by prostě kreténismu nemělo bejt umožněno podnikat"
  "Debil co se rozhodne podnikat do roka zkrachuje"
  "Děláte ze sebe volá"
  "Kdyz už jsem zastavate blbcu"
  "Nejvetsi problém vidím v tom že je umožněno kdejakému blbci co splní zákoně požadavky mít živnosti a začít podnikat"
  "z naprosté většiny si podnikatele za krach můžou sami většinou z důvodu absence nějakého rozumu a IQ"
  "Je mi prostě proti srsti aby lidé co šot a udělaly základnu jenž byly rádi že se naučily jíst příborem" (tady je trochu obtizne z toho dekodovat co jsi vubec psal, ale je to tam)

  no... pro predstavu staci.

  A to jeste opomijim tu tvou nadrazenost nad ostatni - uvedom si, ze jsme si vsichni rovni. Casto lide, ktere ty povazujes za blbce, umi vic nez ty sam, jen proste v jine oblasti... Pokud si tohle nepripustis a budes se chovat dal tak jak se chovas, nikdo te nebude brat vazne, protoze chovat se k druhym s takovou neuctou ti nikdo s trochou inteligence kvitovat urcite nebude...

  Samozrejme kdyz se dostanu k jadru tve arugmentace "blbec by nemel podnikat, protoze to pak ma dopad na celou spolecnost"... No to ma, ale ja si myslim ze to ma dopad zcela pozitivni - nebo mas konkretni cisla, kolik lidi krachuje vs. kolik uspelo - a tedy muzes s jistotou vyvodit ze zustatek z toho je zaporny?
  Teď jste placl úplnou chujovinu ja o voze ty o koze .Tady nejde po průměr krachující úspěšný.Cim je takovej zkrachovalej prospěšnéj.Tim že dodavatelům dluží za zboží které nikdy nezaplatí.Je snad pozitivní to že dluží na daních .Je snad pozitivní že skončí jako sociální kterou budeme všichni živit.Jestly jsi toto myslíte tak musím pouze konstatovat že jste inbecil

 29. --.
  Naposledy upravil Aleš Jiříček : 06.04.2018 v 12:36

 30. Já bych rovnou zakázal lidský druh a dal šanci třeba opicim...

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Spolupracujeme: Jooble.org Hostujeme u Server powered by TELE3