Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Jakým systém jste se naučili číst technickou dokumentaci?

 1. Obecná angličtina je jistě jiná než profesní. Jak jste se učili čtení technické dokumentace v aj? Měli jste na to nějaký systém třeba čtení + slovník a přihrádky na opakování slovíček nebo jak jste se učili? Máte nějaké tipy jak si učení zefektivnit?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zrovna včera mi to taky někdo tvrdil, že technická je jiná.

  Není!

  Technická angličtina je většinou jednoduchoučká a snadno pochopitelná i pro začátečníka.

  Ovšem, nemůžeš chtít rozumět třebas anglickým lékařským pojmům, když nerozumíš jejich českým (či latinským) protějškům, že ano? ;-)

  Technická angličtina je snadná - ale samozřejmě jen pro lidi z daného oboru. Protože každý obor má svou hromadu odborných termínů, jako např. nutcase (to značí "magor", abys věděl, co tím ostatní myslí, když to někdy zaslechneš říkat o Tobě v Tvém okolí...)

  P.S. Fiktivním účtům tykám. Se stim smiř.

 4. Hele mě to nějak jde samo, třeba v IT v kterém dělám jsem odbornou angličtinu pochopil dřív, než jsem se naučil obecnou... Dodnes mám větší problém si objednat anglicky v restauraci než porozumět textu jak programovat.

  Hlavně se to naučíš používáním, čtením, psaním a tak... Já přečtu tak 10 anglických knížek ročně, takže i když v práci angličtinu nepoužívám, tak si ji stále dost udržuji...

Hostujeme u Server powered by TELE3