Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Facebook neustala aktualizace feedu - Jde to nejak vypnout?

 1. Ahoj,

  chtel bych se Vas zeptat, uz asi 2 mesice si nemuzu prohlednout FB na desktopu, pouze na mobilu a to z duvodu, ze se mi co 3 sekundy refreshuje feed. Takze kdyz jsem na nejakem prispevku tak za 3sec mi skoci asi o stomilionu metru dolu.. Nevite co stim? Jde to nejak vypnout? Stava se to tu jeste nekomu? Chrome, Win10

  dekuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ahoj, stavalo se mi presne to same, nakonec stacilo na deaktivovat Adblock na FB "Dont run on pages on this site"

 4. Místo AdBlocku na FB použij raději FaceBook Purity, tam je toho k nastavení víc, můžeš si vypnout všechny otravné hry, šťouchání, navrhování přátel, skupin, atd., ignorovat příspěvky podle daných pravidel a nastavit spoustu dalších věcí.

 5. Citace Původně odeslal Caesar Zobrazit příspěvek
  Místo AdBlocku na FB použij raději FaceBook Purity, tam je toho k nastavení víc, můžeš si vypnout všechny otravné hry, šťouchání, navrhování přátel, skupin, atd., ignorovat příspěvky podle daných pravidel a nastavit spoustu dalších věcí.
  Vypul jsem Adblock na FB a dělá to pořád to stejné :/

 6. Jsi si jistý, že jsi ho vypnul na celé doméně? A druhá věc, nemáš vedle Adblocku i další pluginy typu uBlock?

 7. Třeba jsou FB a AdBlock dohodnutí, přecijen FB reklamy teď jedou hodně, takže být v pozici FB, dal bych klidně pár mega dolarů AdBlocku, ať udělá něco podobného. :)

 8. Citace Původně odeslal lVlorf3us Zobrazit příspěvek
  Třeba jsou FB a AdBlock dohodnutí, přecijen FB reklamy teď jedou hodně, takže být v pozici FB, dal bych klidně pár mega dolarů AdBlocku, ať udělá něco podobného. :)
  Otázka je z jakého důvodu :-) Za ty dva refreshe si ani nestihneš přečíst reklamní slogan a pokaždé je feed úplně jiný. Takže hned odejdeš :-D

 9. Tam jde o to, že neproblikává reklama (když je AdBlock zapnutej, tak ji ani nemůžeš vidět), ale že ti tam 5x probliknou klasické feedy. Jenže ty se neposunou dolů, že bys je pak našel, ty prostě úplně zmizí (anebo já se k těm věcem aspoň nedoscrolloval). Takže ty přijdeš na FB a vyskočí na tebe zajímavej příspěvek / fotka / video, v tu vteřinu tě to zaujme, ale najednou to zmizne a ty ani nevíš, která stránka to vlastně sdílela, takže to nenajdeš. A tohle mě vytáčelo neskutečně, protože mě takhle nalákalo více věcí a pak jsem je nemohl najít. A nejsem v tom sám. Takže jak říkám, lidi pak raději vypnou AdBlock, aby jim zeď neblikala a právě potom uvidí ty reklamy a právě proto mi dává smysl, že by to mohla být dohoda FB s AB. :)

Hostujeme u Server powered by TELE3