Prodej módního e-shopu www.fashionbrandsczsk.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Registruje někdo problémy Forpsi?

 1. Ahoj,

  včera mělo dopoledne Forpsi technické problémy. Běžné hostingy házely při SQL dotazech hlášku 'Got error 28 from storage engine'. Po pár minutách to zmizelo.

  Nyní už asi 15 minut nejdou FTPčka a ani web forpsi.

  Mohu říci, že tohle bych u takového velikána nečekal. Ano, weby jedou, to je pravda. Ale o to více se divím, že nejedou FTPčka těchto webů, které normálně běží.

  Máte nějaké poznatky?

  Nepište mi o dotazu na podporu, tohle se prostě nesmí stát :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. mám u forpsi teda jen servery, ale žádné problémy monitoring za poslední týdny nechytl.

  K tomu nesmí stát, nikdo nic takového jednoduše nemůže slíbit, vždy se něco může rozbít. Není ale problém si zaplatit systémy s 99,9999 % dostupností, naši opetároři to třeba používají, ale ceny do desítek/stovek milionů. V ČR mám zkušenosti s weby s 99,99 % dostupností a kromě drahé ztrojené infrastruktury se platí 20 - 40 t měsíčně na support. Forpsi mimochodem takové věci dříve nabízelo.

  FTP je od webů úplně odděleno, není potřeba pro provoz webu, pouze to je služba, která umí na daný web nahrát nové soubory, běh web na ní ale jinak není závislý, proto se může stát, že neběží a přitom web funguje.

 4. Včera jsem měl u Forpsi několik výpadků webu. Dnes to vypadá zatím ok.

 5. Dnes je to opet silene. Momentalne nejde opet ani web Forpsi, ani prihlaseni do phpmyadmin pres webove rozhrani, ani FTPcka...

  To je fakt haluz...

 6. Tak ono je to tim, ze moje IP je blokovana jejich Firewallem. Takze zadny vypadek sluzeb. Skvele...

Hostujeme u Server powered by TELE3