Zdravím,

mám na prodej komunitní poradní erotický portál Sexy Poradna , včetně domény - sexyporadna.cz

Je to kompletní moderní poradní portál. Každý návštěvník se může registrovat a přihlásit se. Položit otázku na libovolné téma ihned z frontendu , na libovolnou otázku odpovědět.

Každý registrovaný uživatel má všechny dostupné statistiky ve svém uživatelském menu, může si upravit svůj profil, má přehled o položených a zodpovězených otázkách.

Jednotlivé otázky lze hodnotit, odpovídat na ně, zařadit do příslušné kategorie, vkládat i hlasování do otázek.

Jsou zde užitečné funkce a celý portál je plně propojený a vytvořený tak, aby přinášel svým uživatelům, co největší užitek.

Je to erotický poradní portál. V této oblasti mají lidé spoustu dotazů a někteří jsou často velmi ochotní sdílet své zkušenosti a poradit. Rychle tak může vzniknout větší obsah na tomto portále a celý portál se může v krátkém čase efektivně rozjet.

Ziskovost portálu může být z placených otázek. Nebo ještě lépe můžete do otázek a odpovědí vložit affiliate odkazy na související produkty. Kdekoliv na portál je možné vložit bannerové reklamy. Do otázek a odpovědí můžete také vkládat odkazy na Vaše související weby (a opačně pokud máte erotické weby, tak můžete lidi odkazovat na tento portál, který je může velmi zajímat).

Web je postavený na Wordpressu , který se pravidelně aktualizuje. Portál tak zůstane dlouho přizpůsobený internetu a plně funkční.

Portál Vám mohu dále nahrát na libovolný počet domén. Můžete tak získat za jednu cenu více tématicky zaměřených poradních portálů. Celý portál dostanete také v .zip souboru jako zálohu.

Napište mi soukromou zprávu, pokud se potřebujete na něco zeptat.

Mohu Vám vytvořit dále téměř jakýkoliv webový projekt, prezentační web, eshop, komunitní portál.

Ať se daří.

Lukáš Ptáček