Zařídím nejvýhodnější hypotéku/ půjčku / pojištění
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Žádost o radu, ohledně webu

 1. dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, jestli je nějaký (redakční systém nebo-li web) kde lze a lehce udělat web na zakázkovou výrobu s tím, že by tam byl e-shop takže jinak řečno zkoušel sem shoptet ale ten mi vyhovuje až na jednu věc! do objednávky nelze přiložit soubor a ten to problém řeším, jestli neznáte něco podobného, ale stím aby tam šel přiložit soubor.

  doufám, že je to pochopitelné co žádám.
  Děkuji za rady a typy
  přeji hezký den

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Soubor čeho chcete přikládat. Chcete prodávat ebook? Nebo chcete přiložit návod? Nebo fakturu?

 4. Citace Původně odeslal Copycopy Zobrazit příspěvek
  Soubor čeho chcete přikládat. Chcete prodávat ebook? Nebo chcete přiložit návod? Nebo fakturu?
  chci prodávát potisknuté předměty tudíž logo, fotku apod. lehce řečeno reklamní studio

 5. Takže ne vy budete přikládat soubory ale zákazník. Tak buď nakodovat vlastní řešení, nebo pořešit po objednání. Vzpomněla jsem si, že jsem objednávala reklamní pásky a tam jsem zasilala soubor dodatečne.

 6. Citace Původně odeslal Copycopy Zobrazit příspěvek
  Takže ne vy budete přikládat soubory ale zákazník. Tak buď nakodovat vlastní řešení, nebo pořešit po objednání. Vzpomněla jsem si, že jsem objednávala reklamní pásky a tam jsem zasilala soubor dodatečne.
  právě že se bojím, že to odradí zákazníky.

 7. Mnou, mě to třeba neodradilo. Tak nějak jsem to čekala. Když jsem už dříve řešila pásky bylo to úplně stejně. Komunikovala jsem o páskách jest po objednávce. Ale nevim jsem jen obyčejný B2B zákazník. Možná jiní chtějí vše v jednom kroku.
  Já jsem zastánce toho, že pokud funguje něco v té nejjednodušší formě, tak je to dobrý produkt. Nastavit na to a vylepšit se totiž dá vždycky.

Hostujeme u Server powered by TELE3