Navýšení ročního obratu o 200% až 400% - sci-fi? U nás ne, máme reálné reference. Navíc sleva až 73% na správu PPC kampaní jenom v ÚNORU.
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Managed VPS výber CZ/SK

 1. Dobrý deň,

  kedysi som začínal na WEDOS, ten mi nedostačoval, ale nechcel som prejsť na VPS, tak som si vybral podľa odporúčaní aj tu na Webtrh spoločnosť ONEBIT.

  Spokojnosť veľká, čo sa týka rýchlosti webov a pod. žiaľ ma už moc nebaví písať stále na podporu ohľadom pridania domény, ohľadom navýšenia počtu domén, či aktivácii HTTPS a pod.

  Preto som sa rozhodol nájsť si managed VPS, odporúčania tu na Webtrh-u sú jasné čo sa týka managed vps v CZ a SK a to spolehlive servery.

  Je to jediný poskytovateľ takéhoto riešenia v SK/CZ za také ceny? VPS si netrúfam spravovať sám a väčšinou sa mi podarilo nájsť len VPS riešenia, ktoré sú self managed, prípadne za ich správu sa cena navýši na stovky eur na mesiac.

  Budem vďačný za akékoľvek tipy z prostredia SK/CZ, prípadne aj zahraničie (tam ale uvažujem o rýchlosti a GDPR, keďže všetko sú lokálne projekty)

  Ďakujem pekne za Váš čas a pomoc.

  Pekný deň :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Netio

 4. záleží co chceš. pokud chceš super administraci, kde jen jedním klikem instaluješ PHP, a SSL, podporu 24/7, kvalitní služby ale za vyšší ceny jdi do https://www.zonercloud.cz/produkty/cloud-server-linux/

 5. Savana.cz

 6. Byl jsem u Web4u - na vše se strašně musí čekat a jsem rád že jsem odešel. Na hostadvice jsem hledal dlouho VPS a našel javapipe mají servery v USA a Rumunsku. Podpora odpovídá od 5 minut do hodiny. Co mě překvapilo že odpověď podpory ještě někdo kontroluje - jednou mi odpověděli celkem blbost a po 20 minutách aniž bych odpovídal odpověděl někdo další a problém vyřešen. Ale jsou drazí mám tam VPS na 10 Gb/s a 300TB traffic. Vše funguje jak má a já jsem spokojený.

 7. Homeatcloud :-)
  Managed VPS máme schovanou v konfigurátoru VPS jako položku Doplňková služba - Administrace. https://www.homeatcloud.cz/vps/konfigurator
  Ceny pod 100 EUR lze dosáhnout, záleží na konfiguraci vlastního VPS a rozsahu správy.

  Mimo to máme v nabídce obraz Debian ISPConfig, který zvládne obsluhovat každý uživatel multi-webhostingu. O další doménu, mailovou schránku, certifikát nebo VHOST nemusíte pak nikomu psát.

  Obrazy TurnKey Linux pak nahraní single-webhosting známých open-source webových aplikací.

 8. Ďakujem za nápady, ak by mal ešte niekto niečo, kľudne píšte :)

 9. Dovolím si také nabídnout naše řešení resp. služby.

  V případě Managed VPS nabízíme dvě varianty, které se liší ovládacím panelem serveru:
  VMS ISPConfig - open-source řešení
  VMS Plesk - enterprise řešení

  Dále také nabízíme Managed Cloud servery, Managed Cloud Hosting a Managed fyzické servery.

  V této oblasti nejsme nováčky. Tzv. Managed řešení nabízíme více jak deset let, reference lze dohledat i zde na Webtrhu.

  Hezký den

Hostujeme u Server powered by TELE3