Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Dotazník: Vnímání různých druhů písma

 1. Ahoj,

  píšu bakalářku o druzích písma ve vztahu k logům, rád bych znal váš názor na některá písma. Dotazník zabere asi 15 minut Vašeho času, pokud budete chtít, je možné vám výsledky poslat i mailem, až budou.

  Dotazník je zde: https://goo.gl/forms/zRAAyIP3lzgvV6923

  Díky!

  Tomáš Doležal (dolezal.td@gmail.com)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Když po někom chcete 15 minut času, nebylo by špatný napsat "prosím".

 4. Poděkoval jsem jak tady v postu, tak v popisku dotazníku. Další prosím mi přijde už trochu nadbytečné a zbytečně prodlužuje text. Není v tom žádná neslušnost, jen mi to přijde redundantní. :) Není třeba hned vyjíždět, obzvlášť, když k tomu není tak úplně důvod.

 5. Zastavil jsem se na 7. slajdu (volně psané písmo) a začal jsem psát tento komentář s tím, že to vzdávám, protože bez progress baru netuším, zda je předemnou jedna stránka anebo 20. Ty časové odhady jsou sice fajn, ale někdy někdo napíše dotazník na 3 minuty a je to na čtvrthodinu, takže tady můžeš napsat 15 minut a strávím u toho celý večer. :) Doporučuju tam teda dát nějaký progress bar, kde bude třeba 7/10.

  Tohle je hlavní důvod, proč spoustu dlouhých dotazníků opouštím, i když jsem mohl být třeba 1 stránku před koncem. Tak jako tady, kde jsem se dodatečně hecnul a zjistil, že to byla poslední stránka (pak už jen sbírka údajů). Ale kdybych se nehecnul, nedovyplnil bych to a věřím, že spoustu lidí to přestane bavit (respektive zajdou za časovou hranici, kdy to pro ně bude smysluplné), takže fakt doporučuju to tam dodatečně vepsat, třeba přímo do otázek "[1/9]" nebo tak něco.

  Kromě toho je ale dotazník v poho. Jsem rád, že se tím někdo zabývá. Jakožto logotvůrce řeším prakticky denně vhodnost písma a to, co jaký font vyjadřuje za emoce. Takže ať se bakalářka povede, držím palce. :)

 6. Progress bar přidán, myslel jsem, že je implementován automaticky. Děkuji za postřeh a za vyplnění.

Hostujeme u Server powered by TELE3