Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Growshop! Na trhu již 5 let, stálí zákazníci, nízké náklady.

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 27.02.2018 v 11:14  
Vyvolávací cena: 69 000 Kč
(Zadejte 69 000 Kč nebo více)
Pro vaše pohodlí podporujeme automatické příhozy.
Zadejte 69 000 Kč nebo více.

nebo
Cena kup teď:
Historie příhozů: Zatím žádný příhoz. Buďte první!
Počet sledujících: 0

Doména
zelenyvrch.cz

Typ webu
E-shop

Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
800

Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
10 000

Téma
Obchod

 1. Dobrý den,

  nabízím prodej eshopu Zelený Vrch. Eshop se zabývá prodejem potřeb pro pěstování, zahradnictví, vzduchotechniku a osvětlení.

  Eshop běží na Shoptetu, nejlepší platforma na trhu, stále aktuální (zákony, novinky v legislativách), 100% podpora, platí se měsíčně od 500-1000 dle počtu modulů. Eshop je intuitivní a velmi lehký na ovládání.

  Není potřeba sklad, dodavatelé dodávají zpravidla do druhého dne, stačí tedy objednat na základě objednávky, dodací doba je tedy 3-4 dny, u osobních odběrů do druhého dne.

  Reklama je nyní vypnutá a i tak tržby byly za prosinec přes 60.000,- díky stálým zákazníkům. Využíval jsem reklamu na google nákupy, seznam, heuréka. Určitě stojí za to propagovat i na facebooku a instagramu, ale k tomu jsem se nedostal, určitě zvýší prodeje. Dále je dobré zvětšovat nabídku, dodavatelé mají obrovské množství, které na eshopu ještě není, a také hrát si s cenou.

  V ceně je vše:
  Eshop s doménou a hostingem, ještě na 3 měsíce předplacený.
  Kontakty na dodavatele
  Emaily
  Zákazníci
  Historie a dobrá pověst eshopu
  KNOW HOW


  Poslední 4 měsíce se eshopu už nevěnuji, jen vyřizuji objednávky. Mám výrobní firmu v oblasti dřevovýroby, která se mě a mému společníkovi rychle rozjíždí a nemohu budovat dva obchody zároveň, a preferuji věci vyrábět.

  Pošlu klidně printscreeny objednávek. Než jsem vypnul reklamu, čistý zisk byl mezi 15-20.000,- , tržby mezi 60-80.000,- věřím, že s placenou reklamou na sociálních sítích a snížením cen by byl zisk bez problému i dvojnásobný.

  Eshop vlastním třetím rokem, předtím jsem ho koupil také zde na webtrhu. Sloužil mi dobře, je ale na čase ho předat dále, čeká mě jiný obor podnikání.  S pozdravem Ondřej Kučera, zeleny-vrch@email.cz, 728480657

Hostujeme u Server powered by TELE3