Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Growshop! Na trhu již 5 let, stálí zákazníci, nízké náklady.

Přátelská zpráva
Loading...
Vyvolávací cena: 69 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Dobrý den,

  nabízím prodej eshopu Zelený Vrch. Eshop se zabývá prodejem potřeb pro pěstování, zahradnictví, vzduchotechniku a osvětlení.

  Eshop běží na Shoptetu, nejlepší platforma na trhu, stále aktuální (zákony, novinky v legislativách), 100% podpora, platí se měsíčně od 500-1000 dle počtu modulů. Eshop je intuitivní a velmi lehký na ovládání.

  Není potřeba sklad, dodavatelé dodávají zpravidla do druhého dne, stačí tedy objednat na základě objednávky, dodací doba je tedy 3-4 dny, u osobních odběrů do druhého dne.

  Reklama je nyní vypnutá a i tak tržby byly za prosinec přes 60.000,- díky stálým zákazníkům. Využíval jsem reklamu na google nákupy, seznam, heuréka. Určitě stojí za to propagovat i na facebooku a instagramu, ale k tomu jsem se nedostal, určitě zvýší prodeje. Dále je dobré zvětšovat nabídku, dodavatelé mají obrovské množství, které na eshopu ještě není, a také hrát si s cenou.

  V ceně je vše:
  Eshop s doménou a hostingem, ještě na 3 měsíce předplacený.
  Kontakty na dodavatele
  Emaily
  Zákazníci
  Historie a dobrá pověst eshopu
  KNOW HOW


  Poslední 4 měsíce se eshopu už nevěnuji, jen vyřizuji objednávky. Mám výrobní firmu v oblasti dřevovýroby, která se mě a mému společníkovi rychle rozjíždí a nemohu budovat dva obchody zároveň, a preferuji věci vyrábět.

  Pošlu klidně printscreeny objednávek. Než jsem vypnul reklamu, čistý zisk byl mezi 15-20.000,- , tržby mezi 60-80.000,- věřím, že s placenou reklamou na sociálních sítích a snížením cen by byl zisk bez problému i dvojnásobný.

  Eshop vlastním třetím rokem, předtím jsem ho koupil také zde na webtrhu. Sloužil mi dobře, je ale na čase ho předat dále, čeká mě jiný obor podnikání.  S pozdravem Ondřej Kučera, zeleny-vrch@email.cz, 728480657

Hostujeme u Server powered by TELE3