Tipař ve financích
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Online marketing specialista s dlouholetou praxí(PPC - Facebook/Adwords/Sklik)

 1. Dobrý den,
  Jmenuji se Filip :)

  Zabývám se správou Online strategií pro své klienty, spravuji propagaci na Google ( Adwords, Google Nákupy) tak i Seznam (sklik,zboži) a Facebook (reklama, správa fanpage). V rámci těchto kanálů dosahuji zadaných cílů, které jsou pro růst klientovi firmy nejdůležitější. Vždy s klienty rozebírám podrobně jejich bussiness plán, brand a snažím se dosahovat reálných výsledků a nikoli vzdušných zámků, jak někteří slibují.
  Osobní schůzka nebo emailová komunikace, kde rozebereme celou Vaší firmu a její cíle, poté proběhne analýza dosavadních výsledků, konkurence, nabízené zboží a potenciál. Na základě získaných dat navrhnu online strategii, kterou s Vámi zkonzultuji a poté se až můžem pustit do práce a nastavování kampaní.  Upřednostňuji i osobní setkání pro lepší pochopení brandu a nastavení reklamy na maximum.

  Po odsouhlasení strategie a případných požadavků jsem Vám schopen pomoci:
  * PPC reklama v Google AdWords - vytěžte z každého člověka co hledá vaše služby/produkt maximum
  * PPC reklama v Sklik - vytěžte maximum z lidí v české republice a starší věkové kategorie
  * Sociální sítě Facebook/Instagram – spolu naplánujeme strategii Vaší propagace na fanpage a vytěžíme z ní maximum, spolu v ruce se strategii Adwords naplánujeme nejúčinnější strategii pro Facebook Ads
  * Remarketingové a retargetingové kampaně, dynamický remarketing aneb ať už nepřijdete o žádného potencionálního klienta
  * Google Shopping (Google nákupy) – přes 80% nákupů projde skrze Google nákupy, už je máte?
  * SEO – analýza webu a vyhledávaích dotazů Vašeho cílového publika a na základě získaných informací navrhnutí změn webu a obsahu relevantními klíčovými slovy
  * Nadále jsem Vám k dispozici neustále a rád se s vámi kdykoliv sejdu osobně a proberu Váš plán nebo nápady jak rozšířit Vaše podnikání

  Mám zkušenosti se zahraničními firmami, převážně malými a středními eshopy a živnostníky poskytující služby nebo s kamennými obchody.
  Mezi mé klienty patří eshopy s obratem 1mil měsíčně a více, díky tomu mám spousty zkušeností a rady pro menší začínající eshopy, aby se vyvarovali chybám. Díky tomuto dokážu nastavovat dlouhodobou a efektivní strategii.

  Snažím se vždy vyjít vstříc a držet své ceny na velmi příznivých cenách s porovnáním s drahými marketingovými agenturami. Pokud chce klient pouze nastavení zkontrolovat a optimalizovat již dosavadní kampaně nebo jen nastavit pár nových kampaní, jedná se o částky pouze v řádech pár stovek.
  Pokud by byl zájem o správu celého kanálu se všemi náležitostmi tak se správa měsíčně jednoho inzerčního kanálu průměrně pohybuje kolem 3000Kč.
  Průměrná cena u marketingové agentury za správu kanálu je 10.000Kč

  Napište email a můžem se pouze o Vaší situaci orientačně a nezávazně pobavit.

  Filip Kasan
  ppcfilipkasan@gmail.com
  Moje profesní zkušenosti zde
  Online marketing a brand specialista
  723947474

 2. Dobrý den,

  velmi mne zaujala vaše nabídka. Ted mám pouze předběžný dotaz - Dokážete poznat, když kampaně PPC, sklik, zbozi.cz, heureka, google nákupy, Adords, dělá někdo jiný, ale je to zřejmě víc jak týden v provozu a absolutně žádné výsledky ?

  Děkuji za vaši odpověd

  S pozdravem

  Karel Glos
  www.orientperfumes.cz
  www.arabianperfumes.cz
  info@arabianperfumes.cz
  T: +420 727 971 368
  Czech republic

Hostujeme u Server powered by TELE3