logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Obchodní seznamka

Hledáme profesionála - programátora pro vývoj e-shopových systémů

hourglass
Skončil
13.03.2018 v 20:33
biders
0% odezva
Žádný zájemce
Prodejce
B
Rozvoj projektu WebCzech (a že toho má za těch 14 let za sebou dost) vždy stál na lidech, kteří s námi spolupracovali a spolupracují.

Nyní máme za sebou tisíce e-shopů a řadu let zkušeností. Víme, že tento rok chceme jít do zahraničí a taky bezpečně víme, že náš projekt je životaschopný a výdělečný.

Pokud tento inzerát v seznamce čte někdo, kdo je schopen našemu projektu něco dát, budeme rádi když se ozve. Hledáme osobnost, které dáme volnost a prostor k realizaci. Nehrajeme si na velkou organizaci, kde slovo majitele je zákon, ale o všem se hlasuje.

Hledáme tedy opravdu zkušeného programátora (MySQL, PHP), ideálně třeba se znalostí práce s XML soubory a importy dat. Hledáme člověka, kterého nebudeme muset učit programovat, ale který bude mít chuť změnit nás. Který něco našemu projektu dá a kterého budeme moci uznávat za opravdového partnera.

Na druhou stranu máme dostatek práce, takže se nebudeme bavit o tom, že momentálně není co dělat. Je tedy možné počítat se stabilní prací a stabilní odměna. To, že hledáme partnera myslíme vážně a je možné získat i podíl na zisku celé firmy.

Je nám jedno, zda budeš chtít pracovat u nás v kanceláři nebo z domova. Pokud však budeš pracovat z domova, chceme, aby jsi na začátku strávil nějaký čas u nás a poté stejně alespoň jeden týden v měsíci byl na kanceláři. To, aby jsi si mohl s námi někdy společně zanadávat.

Tak třeba na viděnou

Jan Škranc
zakladatel WebCzech.cz