Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

WordCamp Praha 2018

 1. Ahoj,

  vzhledem k tomu, že vidím, že i tato část Webtrhu je poměrně aktivní a stále se zde objevují dotazy na WordPress, tak bych vás chtěl pozvat na konferenci WordCamp Praha 2018, kterou pořádáme teď 24. února.

  WordCampy jsou oficiální WordPress konference a v Praze budeme pořádat již 5. ročník. V programu jsou 2 proudy - jeden pro uživatele a druhý pro vývojáře. Jeden blok konference bude věnován případovým studiím a jeden workshopům na různá témata. Během akce bude k dispozici tzv. Happiness bar - místo, kde budou připraveni zkušenější uživatelé s notebooky a budou ochotně dávat rady méně zkušeným uživatelům. V neděli 25.2. dále proběhne Contributing Day - menší setkání, kde se budou řešit překlady WP a organizace dalších komunitních akcí.

  Myslím, že každý každý kdo s WP pracuje, by měl tyto akce navštěvovat, je to skvělá příležitost, jak se poznat s dalšími lidmi z komunity, naučit se správné postupy a získat nové klienty i zaměstnance.

  Vstupenka stojí pouhých 499 Kč.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. Citace Původně odeslal Whispere Zobrazit příspěvek
  Diky moc, každé sdílení a zvýšení zásahu potěší :-) Mnoho lidí nám pak říká, že o takové akci vůbec nevědělo, protože aktivně dění příliš nesledují...

 4. Ten Happiness bar zní dobře, možná příjemná změna oproti dotazům na fóru...:))

  Nicméně je nějaká "záruka" nebo "rámec", že se mi bude daný odborník věnovat nebo mi poskytne dostatek času v rámci trvání WordCampu?

 5. Záruka není :-) Ale je domluveno několik lidí, kteří pokryjí celé trvání konference a může se zapojit prakticky kdokoliv. I já tam několik hodin budu sedět. Plus jsou zde workshopy (2 i pro začínající),diskuze se přednášejícími po přednášce a mnoho lze prodiskutovat i na afterparty. Příležitostí tak bude habaděj.

 6. Wordcamp jsou špičkové akce na kterých lze se nejenom něco zajímavého dozvědět, ale i potkat super lidi. Já doufám že vše klapne a velmi rád se účastním.Velmi rád jsem to též podpořil na svém webu superweby.cz

 7. @Mirek Novotný díky za sdílení, právě pro tvůrce drobnějších webů je myslím akce obzvláště přínosná a lze tam sehnat i dost zakázek.

 8. Citace Původně odeslal smitka Zobrazit příspěvek
  @Mirek Novotný díky za sdílení, právě pro tvůrce drobnějších webů je myslím akce obzvláště přínosná a lze tam sehnat i dost zakázek.
  Práce mám díkybohu spousty, ale chápu jak jsi to myslel, a právě na ten networking se těším :-)

 9. Souhrn doprovodných částí programu - případovky, worskhopy, Happiness bar a Contributing Day: https://2018.prague.wordcamp.org/kategorie/organizace/

Hostujeme u Server powered by TELE3