Daňového přiznání od účetní pouze teď od 490-Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Kde zřídit české a slovenské private PROXY?

 1. Ahoj,
  potřeboval bych pronajmout alespoň 10-15 privátních proxy serverů nejlíp z Česka nebo Slovenska, případně alespoň co nejblíže v okolí.

  Hledal jsem všude možně, ale nic kromě free proxy jsem nenašel. Nemáte někdo nějaký tip kde bych je našel? Jsem už fakt zoufalý.

  Díky moc!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. Citace Původně odeslal smitka Zobrazit příspěvek
  Chápu to tedy správně, že ty Proxy, které bych vytvořil by se tvářili, že jsou z Frankfurtu (ten je z možností nejblíže)?

 4. Tu mas za 3€ mesacne 1vCPU a 2GB ram https://www.hetzner.de/cloud
  Na presmerovanie mozes pouzit nginx, haproxy, traefik, tyk, kong, kranekd, ... moznosti je vela..hlavne si to ale zahesluj.

 5. Nemusí to být u Digital Ocean, lze to zprovoznit na libovolném VPS.

 6. Citace Původně odeslal smitka Zobrazit příspěvek
  Nejsem zrovna moc technický typ... a návod moc nechápu. Vyberu tedy českého poskytovatele VPS serveru a poté nainstaluji Squido. Ale nevím kde a jak napřidávat ty další proxy, potřebuji cca 10 proxy s vlastní IP adresou.

  Neexistuje nějaká pro mě jednodušší varianta například, že bych na VPS ve Windows nainstaloval nějaký program, kde bych si tyto proxy jednoduše vytvořil?

  Díky za reakci.

 7. Koupíte si 10 VPS, na každém bude vlastní Squid. Jde to řešit s jedním VPS s 10 veřejnými IP, ale to už vyžaduje víc znalostí.

 8. Řešení je ještě i jiné: stačí VPS s 1 IP a libovolný počet různých portů. A na tom VPS se přes každý port připojovat na libovolný cizí proxy, klidně i free. A nějakým skriptem kontrolovat jejich dostupnost, v případě nedostupnosti připojit na jiný. Výhoda je pak v tom, že na pracovní stanici není třeba měnit IP a port proxy, zůstane tam pořád ten stejný údaj. Změny při výpadku pak zařídí VPS.
  Ono z dotazu není úplně jasné, na co to potřebujete. Pokud je to něco, za co se blokují IP a mažou VPS, tak je lepší připojovat to přes cizí proxy, protože jinak to VPS nebo daná IP nemusí mít dlouhou životnost.

 9. "Nejsem zrovna moc technický typ..." .. no tak si skoncil proste :D

 10. Nejlevněji to jde zařídit jako 10 VPS ve Forpsicloud - 25kč/měsíčně za kus. Pokud opravdu potřebujete obyčejnou proxy, rád vám tyto stroje nakonfiguruji za 600 Kč/kus jednorázově.

 11. A nechcel by si nejaku platenu sluzbu kde to budes mat ako sluzbu a nemusis sa o tie vpsky starat? napr. https://getfoxyproxy.org/ maju servery aj v CR/SR.  Citace Původně odeslal ZiPeR Zobrazit příspěvek
  Ahoj,
  potřeboval bych pronajmout alespoň 10-15 privátních proxy serverů nejlíp z Česka nebo Slovenska, případně alespoň co nejblíže v okolí.

  Hledal jsem všude možně, ale nic kromě free proxy jsem nenašel. Nemáte někdo nějaký tip kde bych je našel? Jsem už fakt zoufalý.

  Díky moc!

Hostujeme u Server powered by TELE3