Reklama na webu iskolky.cz / PR články / bannery/ textové odkazy / slevy 50% do konce srpna
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

SVG formát rada

 1. Chtěl jsem si pro web vytvořit jednoduché textové ikonky na plátno 24px * 24px a převést je na svg v Adobe Illustratoru, ale při vygenerování SVG to ty křivky fontu podivně upravilo a celkově výška a šířka se nesmyslně zvětšila. Přikládám obrázky a zároveň výsledek exportu.

  Poradil by mi prosím někdo co s tím, popř. kde jinde vytvořit a vygenerovat jednoduché textové ikonky s pěkným svg kódem?

  Zdroj:


  Výsledek:  Export:
  Exportované svg[COLOR="Silver"]
  Soubor .ai

  ---------- Příspěvek doplněn 22.01.2018 v 23:04 ----------

  Mimochodem zkoušel jsem to i v programu inkscape, kde už výsledek vypadal normálně. Jenže ten zase vygeneroval odporný dlouhý kód.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nebylo by lepší dělat to přímo v ilustratoru?
  Tak či tak, svg můžeš optimalizovat pomocí SVGOMG

 4. Jak to myslíš dělat přímo v illustratoru? Já vytvořím v illustratoru ten text a pak ho exportuju do .svg formátu. Jinak za tu stránku díky, to jsem vůbec neznal.

 5. Promiň, špatně čtu.
  Zkus si možná v Illustratoru ještě pohrát při exportu do svg s nastavením decimal places, viz https://i.stack.imgur.com/nhbB6.png

 6. http://www.wholesalereclinersfurniture.com/
  Browse all recliners - Great selection at Lamps Plus. Discover comfortable new looks in lazy chairs - Swivel, 3-way, leather recliner designs and more.

 7. Hele mozna ze resis uplny nesmysl. SVG bude mit takove rozmery jake mu v <img> reknes. On potom v sobe ma nejaky vlastni souradnicovy system, ale pri pohledu "zvenci" te to vlastne vubec nezajima. Kdyz otevres samotne SVG na nove prazdne zalozce vezme si mista kolik dokaze, tzn celou obrazovku, ale staci mu vymezit prostor a on se tam vmackne.


Hostujeme u Server powered by TELE3