Hľadáme majiteľov veľkých sociálnych profilov (FCB, TW, INSTA, SNAP) a SMS databáz SK/CZ/HU/PL
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

SVG formát rada

 1. Chtěl jsem si pro web vytvořit jednoduché textové ikonky na plátno 24px * 24px a převést je na svg v Adobe Illustratoru, ale při vygenerování SVG to ty křivky fontu podivně upravilo a celkově výška a šířka se nesmyslně zvětšila. Přikládám obrázky a zároveň výsledek exportu.

  Poradil by mi prosím někdo co s tím, popř. kde jinde vytvořit a vygenerovat jednoduché textové ikonky s pěkným svg kódem?

  Zdroj:


  Výsledek:  Export:
  Exportované svg[COLOR="Silver"]
  Soubor .ai

  ---------- Příspěvek doplněn 22.01.2018 v 23:04 ----------

  Mimochodem zkoušel jsem to i v programu inkscape, kde už výsledek vypadal normálně. Jenže ten zase vygeneroval odporný dlouhý kód.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nebylo by lepší dělat to přímo v ilustratoru?
  Tak či tak, svg můžeš optimalizovat pomocí SVGOMG

 4. Jak to myslíš dělat přímo v illustratoru? Já vytvořím v illustratoru ten text a pak ho exportuju do .svg formátu. Jinak za tu stránku díky, to jsem vůbec neznal.

 5. Promiň, špatně čtu.
  Zkus si možná v Illustratoru ještě pohrát při exportu do svg s nastavením decimal places, viz https://i.stack.imgur.com/nhbB6.png

 6. Hi! I am a last year understudy of 3D illustrations outlining and have done some independent activities of planning and movement. Would it be a good idea for me to perform in this coordinated effort? I am currently filling in as a Coursework Buy supplier and need to move in my field.

 7. SVG Export additionally permits the export of man or woman additives, or whole sections of a design, instead of the complete artboard. To export a section or component of your design to SVG, select it, and then choose File > Export Selection > SVG (SVG). Online Essay Writers UK

 8. Thanx for sharing such useful post keep it up :) MICRO Economics Homework Help

Hostujeme u Server powered by TELE3