Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky jazykových služeb

Redaktor nebo příležitostný přispěvatel pro DomaciPosilovna.cz

hourglass
Skončil
04.02.2018 v 21:22
biders
28% odezva
18 zájemců
Prodejce
A
Ahoj,

opět asi po roce obnovuji poptávku po redaktorovi, klidně i příležitostnému přispěvateli, na fitness portál domaciposilovna.cz. Nehledám však lidi, kteří píšou články pouze s vidinou výdělku. Raději budu spolupracovat s těmi, kteří k tomuto oboru mají blízko, vědí, co je předmětem zdravého životního stylu, jsou rekreačními, amatérštími nebo profesionálními sportovci.

Možná se tací nevyskytují zrovna na Webtrhu, a pak budu vděčný za případné předání kontaktu, pokud někdo z tvých přátel do takového popisu zapadá.

Nepotřebuji reference, nevyžaduji možnost fakturovat. Nebudu zadávat téma, o kterém se má psát. Kdo hraje florbal, může psát o něm. Kdo se věnuje gymnastice/atletice, jistě si dokáže představit sérií článků právě o ní. Trenéři amerického fotbalu také nejlépe ví, jak své znalosti a příběhy z praxe převést do textových odstavců. Maminky po porodu, které se díky cvičení dostaly brzy znovu do formy, mohou mít vzácné zkušenosti, o které se budou moci podělit s ostatními.

Na četnosti článků mi nezáleží, může dopadnout jeden týdně, jeden měsíčně, jeden za rok. Nejedná se každopádně o dobročinnost, za hodnotné příspěvky velmi rád zaplatím.

Pokud se v tom všem vidíš, ozvi se mi a napiš prosím pár vět o sobě. Nejlépe také hned připoj i vlastní návrh téma pro první článek/články.

Luboš