Pro český herní portál Hexagon Community hledáme nové partnery.

Dělíme se celkem na 6 hlavních sekcí, které pokrývají veškerá nepostradatelná odvětví videoherního průmyslu, což je jedním z našich hlavních záměrů.

HexCom News - Novinky ze světa her.
HexCom eSports - Týmy reprezentujicí nás v elektronických sportech.
HexCom Gaming - Herní a komunikační servery.

A zbylé 3 sekce, které se v tomto roce chystáme realizovat.

HexCom Development - Herní vývojářství.
HexCom League - Ligy a turnaje.
HexCom Watch - Youtubeři a streameři.

Na scéně se pohybujeme teprve od 1. ledna roku 2016. Návštěvnost hlavních webových stránek čítá průměrně 750 unikátních uživatelů měsíčně - po dvou letech nepřetržitého vývoje přecházíme do fáze propagace celého portálu. Dále naše fórum průměrně navštíví 4500 uživatelů měsíčně a na herních serverech máme průměrně 700 připojených uživatelů současně, díky čemuž se řadíme mezi největší v České a Slovenské republice.

Pro potenciální partnery máme k dispozici PowerPoint prezentaci, ve které se nachází další podrobnější informace (např. naše již dosažené výsledky, cíle pro rok 2018, způsoby komunikace, design a fotografie eSport týmů, podrobněji vysvětlené výše zmíněné sekce a mnohé další).

Jsme hrdým výsledkem dvouleté práce s investicí více než desetitisíce hodin volného času s omezenými finančními zdroji. Jsme jistota - videohry jsou nezastavitelný trend, který má ještě mnoho před sebou. Jsme neustále progresivní. Náš růst lze pozorovat při náboru dobrovolníků, ze kterých je tvořen celý Hexagon Community - postupem času pozorujeme snížení časové náročnosti a úsilí při oslovování nových lidí díky naším již hmatatelným výsledkům. Jsme zaměřeni na PR a kvalitu veškerých námi poskytovaných služeb. Jsme více než herní portál a svých cílů dosáhneme za všech okolností.

Prosím pouze vážní zájemci. V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.Pavel Kukla
Majitel / Projektový manažer

E-mail: haxedus@hexcom.cz