Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Jak streamovat jednu aplikaci?

  1. Mám v plánu umožnit zákazníkům sledovat jednu aplikaci, bežící na windows serveru, přes vzdálený přístup, a řeším jak to udělat bezpečně a elegantně. Cílem je, aby klienti viděli, co aplikace zrovna dělá, ale nemohli ji ovládat. Jedna z možností je mít live stream třeba přes Facebook, což mi přijde trochu overkill, ale v zásadě to funguje. I když nevím, jestli to podporuje nekonečné streamování, nebo jestli je to časově omezené. Neznáte někdo jinou možnost, jak sdílet pouze jedno okno, případně máte nějaký nápad jak to vyřešit? Zkusil jsem TeamViewer unattended access, ale tam jde automaticky sdílet jen celá plocha a nevím, jestli vůbec podporuje vícenásobný přístup. U VNC jsem na tuhle možnost taky nenarazil. Jsou nějaké komerční tooly, třeba pro support, které by tohle umožňovaly? Díky.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Twitch a obs

  4. Jo, OBS funguje, bohužel mi ta aplikace běží na VPS a OBS to moc nedává, CPU na 100%. Tak hledám míň náročnou alternativu.

  5. Tak ked to spustas na hovne... Si zaplat normalny vykon.

    ---------- Příspěvek doplněn 21.01.2018 v 13:59 ----------

    Obs nie je vobec narocne.

  6. Když pominu formu odpovědi, tak jít na to hrubou silou (cash a výkon) je jedna cesta, druhá je najít správný nástroj, který to zvládne i na stávajícím setupu. Mimochodem, OBS je náročné, jen OBS umí využít grafiku a pak nezatěžuje procesor.

Hostujeme u Server powered by TELE3