Plánujete podnikat v rychlém občerstvení či gastronomii? Chtěli by jste svůj vlastní stánek na festivalech a jiných akcích? Vidíte v tomto směru potenciál?

Tak právě pro Vás mám jedinečnou nabídku…

Bohužel jsem nucen z rodinných důvodů ukončit činnost v tomto odvětví a proto bych rád přenechal vše někomu dalšímu, kdo se této role zhostí a využije této pomoci.
Nabízím k prodeji kompletní prodejní stánek s brandem.

Co všechno koupě obsahuje?

Koupí získáte kompletní stánek s banery dělanými na míru. Veškeré vybavení nutné pro chod stánku. Jedná se o propanbutanové láhve, láhve s kyslíkem pro výčepy, regály, pulty, váhy, plynové grily, smažící pánve, kontaktní grily, gastro nádoby, nože, toustovače, lampy pro udržování teploty, ledničky, pultové mražáky, plynové vařiče, stolky a stoly, veškerou elektroinstalaci, stroboskopy, lasery, blikače, noční osvětlení atd. Kompletní soupis poskytnu vážným zájemcům!

Dále získáte oficiální franšízu Burgr jako kráva! Jedná se o zaběhnutou značku díky které budete na každé akci prodávat naprosto bez problému a hned a nebudete si své zákazníky hledat!
Součástí je také web s hostingem a veškerými právy pro užívání www.u-emuse.cz

V neposlední řadě je nutno zmínit že zakoupením získáte také celou značku U Emuše. V daném stylu je dělán celý stánek a lidi na festivalech nás již znají. Zároveň tím máte výborně nakročeno postupem času vytvářet touto cestou celou sít stánku nebo kamenných provozoven!

Jako poslední věc Vám předám veškeré kontakty na dodavatele. Převedu naše slevy na Vás. Předám kontakty a vazby na veškeré pořadatele akcí. Poskytnu detailní info a doporučen kam jezdit a jakým akcím se vyhnout.

Pořizovací náklady a zaběhnutí celého konceptu až do stávající podoby nás přišlo zhruba na necelých 200 000,- Kč.

Zkrátka a dobře zakoupením získáte hotovou fungující věc a celý koncept.

Kupující veškeré věci odveze ve větší dodávce a následně jen můžete začít bez jakýchkoli starostí a dalších investic!

Veškeré fotky stánku a vybavení zašlu vážným zájemcům!