Prodám výdělečný web ZelenyTiket.cz 1.2Mil/rok
Zobrazují se odpovědi 1 až 22 z 22

Návod na investování do kryptoměn pro začátečníky

 1. Jelikož se již delší dobu zabývám /a poměrně úspěšně/ investováním do kryptoměn, vytvořil jsem jednoduchý návod, podle kterého se může i začátečník pustit do investování.

  1) JAK DOSTAT PENÍZE DO KRYPTOMĚN

  Způsoby jsou dva. Buď kartou, nebo přes účet. Kartou je to hned, přes účet to trvá týden až tři týdny, než vám ověří účet a můžete začít obchodovat.

  Nejlepší je začít přes Coinbase - důvěryhodná americká společnost, která má nejnižší poplatky na vklady kartou. Pokud chcete dostat 10 USD jako vstupní bonus, napište mi do zprávy a zašlu Vám provizní odkaz k registraci. Pravidla Webtrhu bohužel neumožňují ani v tomto případě ho sem vložit.

  Po založení účtu bude třeba ho ještě ověřit nafocením občanky/pasu/řidičáku. Preferuji biomatrický pas, který vám nikdo neukradne (kdyby náhodou) kvůli biometrii, případně řidičák. Někdy funguje ověření jen přes mobilní aplikaci Coinbase, kteoru také pro to doporučuji, jinak to budete muset dělat i na několikrát třeba.

  Kupte si ideálně ethereum, které lze snadno přesouvat a je nejméně volatilní aktuálně z těch všech měn co mají na coinbase k výběru.

  2) JAK OBCHODOVAT NA KRYPTO BURZÁCH

  Nejlepší a asi i největší burza současnosti je Binance. Registrujte se přes odkaz https://www.binance.com a nastavte si 2 faktorovou autorizaci účtu pomocí mobilní aplikace Google Authentificator. Nezapomeňte si vytisknout čárový kód, který Vám to při nastavení nabídne, kdyby se Vám něco stalo s mobilem, např. Vám ho někdo ukradl.

  Na Binance si v záložce Deposit klikněte u Etherea na "Deposit", zkopírujte si deposit address a na Coinbase v záložce Account/Send odešlete na tuto adresu Vaše Ethereum.

  Transakce dle vytíženosti sítě potrvá pár minut obvykle, pak už můžete obchodovat na Binance pod záložkou "Exchange - Basic", kde vpravo máte na výběr měnové páry s ETH.

  3) DO ČEHO INVESTOVAT

  To je na Vás. Doporučuji strategii najít si nějaký investiční fond a investovat dle něj, pokud má strategii držet dlouhdobě. Tímto se vyvarujete plno chyb. Konkrétní tipy na kryptoměny či mé portfolio dám rád do zprávy. Vyberte si měnu, která má roadmap na aktuální měsíce či se má ohlašovat nějaká větší pozitivní novinka.

  Čtěte záložku Social na https://coinmarketcap.com který má asi nejlepší přehled většiny kryptoměn, které dnes existují. Často v ní najdete různé rady a hlavně ještě třeba neohlášené novinky, které někdo vypátral a dělí se s ostatními před oficiálním ohlášením.

  Hodně štěstí.
  Naposledy upravil daniel1 : 14.01.2018 v 23:42

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ty affil odkazy sis mohl odpustit, to se na webtrhu moc nenosi :)

 4. Proč? Když se přes ně registruješ, dostaneme oba 10 USD v BTC - a to se vyplatí :)

 5. Tak já se asi jako poslední z webtrhu rozhodnu si taky vyzkoušet kryptoměny, koupim BTC a ETH a pak na binance zjistím, že neberou nové členy. Je nějaká jiná dobrá alternativa, nebo je lepší počkat a zkoušet to, až budou brát?
  Naposledy upravil Martin Kejzlar : 13.01.2018 v 19:57

 6. Citace Původně odeslal Martin Kejzlar Zobrazit příspěvek
  Tak já se asi jako poslední z webtrhu rozhodnu si taky vyzkoušet kdyptoměny, koupim BTC a ETH a pak na binance zjistím, že neberou nové členy. Je nějaká jiná dobrá alternativa, nebo je lepší počkat a zkoušet to, až budou brát?
  bittrex, cryptopia, kucoin

 7. Mám několik dotazů na crypto měny, ale bojím se zeptat??? Jak koupit např. Dodge???? Nejde na přímo nejdříve musím koupit bitcoin a pak směnit na dodge??? Proč? Díky za fundovanou odpoveď

 8. Mně by zajímalo za co je nejvýhodněji nakupovat, pokud je podpora USD, volit vždy raději dolar, nebo kupovat to Bitcoinem?

 9. Coinbase je trošku rip, ne? Chtěl jsem si tam ověřit account bankovním převodem, kterej byl odeslanej 15. a furt se mi nic nepřičetlo a z podpory mi taky nikdo neodepisuje.

 10. Citace Původně odeslal Daruel Zobrazit příspěvek
  Coinbase je trošku rip, ne? Chtěl jsem si tam ověřit account bankovním převodem, kterej byl odeslanej 15. a furt se mi nic nepřičetlo a z podpory mi taky nikdo neodepisuje.
  Asis to poslal blbe. Ja s nima zadny problem ohledne prevodu nemam. Vse pripisuji druhy den od odeslani.

 11. Coinbase
  ČSOB

  No poslal jsem to přes platbu do zahraničí a všechny údaje sedí... Možná jsem měl tu referenci plátce dát i do účelu platby.

 12. Hm, Coinbase má zaspamovaný support lidma, kteří mají stejnej problém jako já a čekají déle než měsíc. Tak naštěstí jsem tam posílal jen těch 100 EUR, no. Doporučuju nepoužívat, pokud nechcete čekat na svůj deposit přes měsíc, než se uráčí někdo z podpory aspoň odpovědět (jestli vůbec).

 13. Před pár dny jsem posílal platbu do Coinbase, ref num jsem nacpal všude, kam to šlo a peníze došly. Ostatně jako vždycky.

 14. Možná proto, že už tam máš ověřenej bankovní účet. Já posílal SEPA platbu poprvé, abych si ho ověřil.

 15. Jaký ověřování účtu? Prostě peníze pošleš dle instrukcí a hotovo.

 16. Screenshot by Lightshot

  Peníze jsem podle instrukcí poslal.

 17. Citace Původně odeslal Daruel Zobrazit příspěvek
  Coinbase
  ČSOB

  No poslal jsem to přes platbu do zahraničí a všechny údaje sedí... Možná jsem měl tu referenci plátce dát i do účelu platby
  Nutno poslat jako SEPA platbu jinak je problem.

 18. Citace Původně odeslal marvin2644 Zobrazit příspěvek
  Nutno poslat jako SEPA platbu jinak je problem.
  Není to náhodou to stejný? Nebo jakej je v tom rozdíl? Ve výpisu je to označený jako SEPA platba. :D

 19. Citace Původně odeslal Daruel Zobrazit příspěvek
  Není to náhodou to stejný? Nebo jakej je v tom rozdíl? Ve výpisu je to označený jako SEPA platba. :D
  Neni. Sepa je special druh levne platby pouze v ramci evropskych bank. Standardni zahranicni platbu lze poslat kamkoliv, ale je drazsi. Z jake bankys to posilal? Hod sem screen.

 20. Citace Původně odeslal marvin2644 Zobrazit příspěvek
  Neni. Sepa je special druh levne platby pouze v ramci evropskych bank. Standardni zahranicni platbu lze poslat kamkoliv, ale je drazsi. Z jake bankys to posilal? Hod sem screen.
  Posílal jsem to z ČSOB, ta transakce je na screenu v předchozím příspěvku.

 21. Citace Původně odeslal Daruel Zobrazit příspěvek
  Posílal jsem to z ČSOB, ta transakce je na screenu v předchozím příspěvku.
  Mas tam i adresu te Coinbase firmy nekde napsanou?

 22. Citace Původně odeslal marvin2644 Zobrazit příspěvek
  Mas tam i adresu te Coinbase firmy nekde napsanou?
  Napsal jsem tam všechny údaje co byly v tom Coinbase formuláři, akorát se to nezobrazuje ve výpisu.

  ---------- Příspěvek doplněn 24.01.2018 v 10:01 ----------

  Deposit mi z Coinbase poslali zpět s tím, že jsem přišel asi o 6 kil, protože jsem musel platit 2x 250 Kč SEPA poplatek + shitty konverze z EUR na CZK. Celkem potěší.

  Zkouším to teď posílat znovu přímo přes SEPA platbu, tak jsem teda zvědavej, jestli mi to zase vrátí, nebo mi to konečně na ten účet připíšou.

 23. Po dvou dnech připsáno na účet, takže to bylo asi tím, že jsem to poslal jako zahraniční platbu místo přímo SEPA. Za blbost se platí. :D

Hostujeme u Server powered by TELE3