Nabízíme k prodeji portál eViza.cz. Jak již název napovídá jedná se o portál zabývající se vízovou problematikou. Cestování je velmi atraktivní obor ve kterém je spoustu peněz - stačí se tomu věnovat a výsledky se určitě dostaví.

Doména registrována již v roce 2015 - nejedná se tedy o žádnou rychlokvašku určenou k prodeji. Portál je na 95% hotový, nikdy jsme ho nikde nepropagovali. Návštěvnost v řádech jednotek denně, přesto však přišlo za poslední rok několik poptávek, na které jsme vždy reagovali a poradili.

Vše je dělané na míru na vlastní systému včetně designu. Informace k jednotlivým zemím se dají jednoduše editovat - kontakt na spolehlivého a cenově rozumného programátora který se projektu věnoval od začátku je součástí prodeje.

Kupující má dvě možnosti jak s eViza.cz naložit:

1. Aktivně vyřizovat klientům víza na ambasádách v Praze za provize - větší časová náročnost => větší výdělek

2. Vytvořit web poskytující online vízový servis - rady, tipy, atp. a vydělávat pouze na reklamě.


Logicky se více vyplatí 1. varianta takto byl projekt původně zamýšlen - potencionálních zákazníků je spousta cestování je jednoznačně na vzestupu. Díky portálům nabízející levné letenky všude po světe dnes víza řeší spousta lidí.

Pokud jsou cestovatelé např. z Ostravy nebo jiných koutů ČR vzdálenějších od Prahy kde se všechny ambasády nacházejí je pro ně většinou výhodnější zaplatit za zprostředkování než se trmácet do Prahy a zabít tím celý den.

Dalším velkým potencionálními zákazníky jsou firemní klienti - zde je opravdu velká příležitost, naprostá většina firem vízovou agendu outsourcuje.

Do začátku bylo v plánu začít s pár nejžádanějšími zeměmi - viz. úvodní stránka a postupně rozšiřovat záběr (systém je na to připraven)

Vhodné jako rozšíření portfolia travel webů nebo jako hlavní biz.

Důvod prodeje je jednoduchý - projekt byl již od začátku plánován jako vedlejší a tak se k němu i přistupovalo, řešili jsme ho vždy když bylo čas, a proto se jeho příprava celkem protáhla a než jsme ho dotáhli tak jsem se přestěhoval z Prahy pryč a spouštět/řídit to na dálku není ideální.

Případné dotazy do SZ rád zodpovím.

Faktura samozřejmostí - nejsem plátce DPH.