Prodám 1.licenci kvalitního SMS systému, kterou jsem dříve zakoupil, ale nikdy nevyužil

Systém je napsaný v NETTE

Demo Frontend
Demo Administrace - heslo SMSdemo
(Testujte libovolně, jen prosím ve vší slušnosti, ať si systém mohou vyzkoušet všichni zájemci - DB nečistí žádný CRON)

Níže přidávám část znění původního inzerátu:

JAK A PROČ TO FUNGUJE?
Jedná se o soutěžní web, kdy každá X-tá SMS vyhrává. V dnešní době se jedná o velmi populární typ soutěže. Peníze Vám bez práce chodí na Vaše konto. Web nevyžaduje žádnou obsluhu. Takový web Vám dokáže vydělávat až 1000 Kč / den!


CO ZÍSKÁ VÝHERCE AUKCE?

Systém na míru:
V aukci získáte web od profesionálního programátora s řadou zkušeností, který má hodnotu několik tisíc korun.
Systém je založen na populárním frameworku Nette a šablona na frameworku Bootstrap, který je jedničkou na poli webdesignu. Díky tomu je systém velmi snadno upravovatelný a případné změny Vám udělá každý programátor. Systém je plně modulární a rozšiřitelný.

Responzivní grafika:
Grafiku, kterou vytvořil grafik s řadou zkušeností. Navíc je tvořena responzivně = web se přizpůsobí uživatelům, kteří přichází z mobilních telefonů, nebo tabletů = nepřijdete o značnou část zákazníků! Schválně, zkuste otevřít stránky na vašem telefonu..

Administrace:
Součástí systému je také velmi přehledná administrace, která byla vytvořena přesně pro tento systém.
Navíc, administrace poskytuje takové možnosti, že nebudete k ruce nikdy potřebovat drahého programátora, abyste něco změnili. Mimo jiné administrace obsahuje tyto možnosti: změna loga, přidání odkazů do menu, změnu titulního textu, přidání obsahu do panelů, vytvoření vlastních stránek, vytvoření kategorie, přidání produktů, atd.. Každopádně v ceně máte i menší úpravy na míru (jako například změna barevných prvků, apod.)

Napojení na SMS systém:
Po prvním spuštění si systém od Vás vyžádá konfigurační údaje - přihlašovací heslo do administrace, název webu apod. Systém se po té automaticky nainstaluje. Po spuštění Vás čeká v administraci jednoduchý a přehledný manuál, který Vám pomůže s napojením na SMS bránu. Pokud byste měli s čímkoliv problém, můžete se na mě kdykoliv obrátit.
Za napojení na SMS systém si programátoři běžně účtují i 1 500 Kč. Vy to máte zdarma jako součást této aukce.

Reklama:
Součástí webu je i reklamní prostor (který naleznete v levé části webu), na který si můžete umístit např. Google reklamy, a zvýšit tak své zisky.


Co je tedy předmětem aukce?
- Hotový SMS systém, včetně grafiky, připravený k okamžitému nasazení na Váš web
- Technická podpora s instalací

Co není předmětem aukce?
- Doména s webhostingem - systém musí běžet na nějakém webhostingu s doménou. Náklady se pohybují okolo 300-500kč/rok (pokud budete mít zájem, mohu zdarma zařídit zřízení webhostingu s doménou)


Po zakoupení Vám pomůžu s instalací na Váš web. K instalaci nejsou třeba žádné technické znalosti, a pokud myslíte, že byste to nezvládli, tak mohu systém zdarma nainstalovat na Váš web.

Při výběru a nákupu domény Vám rád poradím správného poskytovatele a poradím vhodné jméno pro Váš web.
V případě jakýkoliv dalších dotazů se na mě můžete obrátit.

Jaké jsou provize za SMS?
Často kladená otázka je, kolik si bere operátor za jednu SMS. V praxi to je většinou 50% z ceny. Z jedné SMS za 99 kč máte tedy přibližně 50 kč. Pokud dobře rozvrhnete ceny a výherní pořadí SMS, můžete nabízet například produkt v hodnotě 15 000 kč, s tím, že vyhrává každá 1000. SMS. Obrat tedy bude 50 000 kč, a náklady na produkt 15 000 kč. Zisk z jednoho produktu = 35 000 kč. To je samozřejmě modelový příklad. V praxi si můžete nastavit ceny sms a výherní pořadí dle svého uvážení.
Po přijetí SMS se odešle odesilateli zpět zpráva - pokud nevyhrál, zašle se mu jeho pořadí, a pokud vyhrál, tak mu příjde odpověď s Vaším textem. Oba typy odpovědi si můžete libovolně u každého produktu nastavit.


Pokud máte nějaké dotazy kontaktujte mě zde nebo na emailu lukas@757.cz