Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 21 z 21

Docházkový systém, jaký zvolit?

 1. Začali jsme řešit nasazení docházkového systému ve firmě. Mohu se zeptat na vaše zkušenosti?! Máte někdo nějaký ozkoušený, kvalitní, jednoduchý a funkční systém? Potřebujeme sledovat příchody, odchody do 10 zaměstnanců. Poradíte?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Normalni moderni wifi, kazdy mobil uz dnes ma. Zamestanec prijde do prace automacky mu to hodi prichod pri odchodu i odchod.

 4. No mě jde o systém, který povede docházku. Tedy i odchody k lékaři atd... + data pro mzdovou účetní.
  Pokud možno se snímáním pomocí karty, biometricky, případně jinak.. Ale ne něco odkliknout na mobilu. To mohou udělat i doma a v práci se ani neukázat..:-)


  Citace Původně odeslal Borec Zobrazit příspěvek
  Normalni moderni wifi, kazdy mobil uz dnes ma. Zamestanec prijde do prace automacky mu to hodi prichod pri odchodu i odchod.

 5. u nás ve firmě se používá biometrický Alveno, problémy s ním nejsou, ale zase nemám vůbec srovnání s čímkoliv jiným.

 6. Citace Původně odeslal Borec Zobrazit příspěvek
  Normalni moderni wifi, kazdy mobil uz dnes ma. Zamestanec prijde do prace automacky mu to hodi prichod pri odchodu i odchod.
  Přes jakej soft?

 7. Klientovi jsem doporučil https://goo.gl/gKshdW a je spokojen.

 8. U nás ve firmě používáme http://www.ron.cz/www/cz/dochazka/
  systém funguje naprosto bez problému, na vrátnici je umístěn terminál pro snímání karty.
  Při odchodu jde zde zvolit odchod, k lékaři, dovolená, služební cesta apod. V systému lze pak sledovat jednotlivé časy příchodů/odchodů apod.
  Naposledy upravil Zdeno26 : 03.01.2018 v 07:02


 9. Taky doporučuji alveno.cz

 10. https://www.safescan.com/cs-cz/store...-ta-8025-cerna
  Koupil jsem toto pro cca 15 lidí a maximální spokojenost. Měsíční feečko za docházkový systém mi příjde jako blbost. Pracuje se s tím dobře, je to velice intuitivní a dělá to přehledné reporty. Za ty peníze 100% doporučuju!


 11. Taky máme Alveno a spokojenost, máme ho už dlouho, takže píchačky a k tomu aplikace a nic měsíčně neplatíme... Je fajn, že to je na otisky prstů a nikdo nemusí řešit čip atd..

 12. mmch s tim overovanim pres otisk ci sitnici se vkrada zajimava otazka : pri prolomeni kodu ulozeni hesel ho muzete zmenit, ale jak vymenite otist prstu nebo oko? :D

  Jinak pouzivame tablet s vlastni apkou, kazdej si zodpovedne tapne. Umi to homeoffice, odchody na obedy, k lekari apod. Stalo to cca 1MD

 13. Citace Původně odeslal smrtka Zobrazit příspěvek
  mmch s tim overovanim pres otisk ci sitnici se vkrada zajimava otazka : pri prolomeni kodu ulozeni hesel ho muzete zmenit, ale jak vymenite otist prstu nebo oko? :D

  Jinak pouzivame tablet s vlastni apkou, kazdej si zodpovedne tapne. Umi to homeoffice, odchody na obedy, k lekari apod. Stalo to cca 1MD
  Co je MD? :-)

 14. nejspíš 1 milion dolarů :-)

 15. Citace Původně odeslal cech Zobrazit příspěvek
  nejspíš 1 milion dolarů :-)
  tesne vedle , MD je miliarda (lidskych) dusi

 16. 2Michal Mojzis:
  co presne by to melo splnovat? Jedna se jenom o prezenci nebo... ?
  Melo by to umet nastavovat absenci (dovolena, lekar, OCR aj. dle KS nebo zakona) + schvalovani prescasu (opet % + svatky dle zakona nebo KS)?
  Bude to propojeno s Vasim vyplatnim systemem, kdy na zaklade uzavrene dochazky se vsemi bonusy a premiemi rovnou export do banky?
  Kdo bude dochazku uzavirat a kdo verifikovat?

  ...dobre popsane pozadavky jsou zaklad :-)

 17. Díky moc za inspirace. Alveno mi přijde asi nejzajímavější... Vyzkoušíme.

 18. U nás používáme docházkový systém Výkaz práce https://www.vykazprace.cz/ , který nabízí velmi širokou škálu různých nastavení. Je velmi variabilní a nastavíte si ho dle potřeby. Můžete jako vedoucí pracovník schvalovat či zamítat záznamy pracovníkům nebo sledovat, kdo naposledy záznam upravil. Potom si také můžete pohrát s oprávněními, tak aby například jednolitví zaměstnanci viděli záznamy jiných pracovníků. Pro sledování příchodů a odchodů využiteje nejlépe záložku "Docházka pracovníků" v mobilní aplikaci, kde máte rychlý a stručný přehled o tom, co kdo dělá a v jaké lokalitě se nachází. :)

 19. Určite by jsem zvolil docházkový systém od Alvena montujeme je už několik let a klienti jsou spokojení. Dokonce jsme se rozepsali o tom co všechno umí: https://damacom.cz/sluzby/dochazkove-systemy/

 20. Pokud k tomuto docházkovému systému budeš potřebovat i přístupový systém, doporučuji se podívat tady: https://www.puhy.cz/soucastky-a-elek...ve-systemy-29/

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3