Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 33 z 33

E-shop při zaměstnání/začátek podnikání

 1. Ahoj/dobrý den všem,

  cca po roce od založení topicu přináším roční hlášení, kam se náš e-shop posunul.

  Rok 2018 pro nás byl celkem úspěšný i poučný. Zvedl se nám obrat i zisk, pro některé prodejce jsme již významná konkurence a tak jsme zjistili, jaké to je, když na Vás někdo posílá udání na úřady :0)

  V dubnu jsme o něco zvětšili skladové prostory a "upgradovali" kancelář (vybavení, IT,...), v červnu na úvěr pořídili zánovní, větší auto, protože stávající nám již nedostačuje a na podzim jsme nepatrně rozšířili sortiment. A hlavně, v listopadu jsme zjistili, že i tak, se už prostě do současných prostor nevejdme a že e-shop je již práce na full-time pro jednoho člověka (neberu v potaz vánoce) a druhý ještě musí přiložit ruku k dílu, aby se vše zvládalo.

  V tomto roce plánujeme několik zásadních věcí, přičemž ty nejzásadnější jsou již v "procesu". Od 1. ledna se e-shopu věnuje na full-time manželka po návratu z rodičovské. Momentálně řešíme pronájem nových prostor pro zřízení skladu a prodejny/výdejního místa. Dále chceme ke konci 1Q 2018 doplatit úvěry, které máme. Jednáme s dodavateli, abychom mohli ještě trochu rozšířit stávající sortiment a od druhé poloviny roku se chceme zaměřit na slovenské zákazníky.

  A další, nemalý, velmi ambiciózní cíl (když vše dobře půjde) máme na rok 2020, kdy bychom se chtěli e-shopu a podníkání věnovat na 100% (jako hlavní činnost) manželka i já.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ahoj, s úřadama si to musí každý prožít :-). O kolik se Ti zvedl obrat? A s čím, že vlastně podnikáš? Jen tak dál a ať se daří..

 4. Citace Původně odeslal XwebtrznikX Zobrazit příspěvek
  ... Proto jsem vždy musel nakoupit spoustu i věcí, které jsem momentálně nepotřeboval. Ty jsem pak s minimálním ziskem prodával na e-shopu jako akční zboží a snažil se to co nejvíce točit.....

  ....Ale jak to tak chodí, došlo ke zdeformování trhu (zejména cenou)...
  jestli jste si za to tak trochu nemohl sám...

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3