Instagram.cz prodej domény
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Jaký Opensource eshop dneska frčí?

 1. Ahoj,
  jaký OS eshop byste dneska zvolili, kdybyste zakládali nový eshop?
  Dříve jsem fandil opencart ale přpadá mi, že dneska se docela zvedá woocommerce, co myslíte? Ta provázanost blogu se shopem je tam excelentní.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. To je otazka asi jako jaky si mam koupit auto... bez lepsi specifikace nedostanes odpoved pro tvuj pripad

 4. Citace Původně odeslal darksir Zobrazit příspěvek
  Ahoj,
  jaký OS eshop byste dneska zvolili, kdybyste zakládali nový eshop?
  Dříve jsem fandil opencart ale přpadá mi, že dneska se docela zvedá woocommerce, co myslíte? Ta provázanost blogu se shopem je tam excelentní.
  Chces Blogovat ci predavat?

 5. chci web kde si můžu například jednoduše vytvořit landing page a doporučit produkty které řeší daný problém. A to mi přijde s opencartem jako problém. Na woocommerce je to jeden klik.

 6. S Opencartem je to také jednoduché, pokud člověk umí trošku HTML... a to by snad někdo kdo se montuje do e-commerce měl umět. Udělá se stránka, a pak přes "Vzhled > Rozvržení" se overridne původní šablona. Mě právě příjde Opencart v customizaci nejlepší.

  Ale k původnímu dotazu - proč se všichni hrnou za tím co "frčí" a né za tím co jim vyhovuje a je funkční? Kvůli téhle honbě za trendy je dnešní internet takový "bloat-shit-pile" jaký je.

 7. To je easy, protože v oblasti opensource to co frčí, tady bude za rok. To co lidi opustí do roka, maximálně do dvou umře. Proto mi připadá jako kravina stavět shop na něčem, co umírá a když se rodí nový trend, který je stejný, nebo lepší, raději zvolím ten. S woocommerce mám zkušenost, mám WC i OC a proto řeším, čemu dát přednost. Na OC se mi líbí více možností z pohledu backendu eshopu, ale spoustu z nich nevyužívám. Woo mi připadá jednodušší a to je pro mě priorita, pokud by s tím měl pracovat i člověk, co s tím běžně nedělá.

  Ad ta stránka v OpenCart. To je prostě ono. Musím vyrobit HTML, uploadnout ho na FTP... Ve woo mám editor, kde to napíšu a přes shortcode si vložím produkty kam chci přímo do textu stránky, nebo blogpostu. To zvládne i moje babička.

 8. Dělám B2B a B2C OpenSource eshop na miru bližší info o našem řešení http://www.devtech.cz/page/13/b2b-e-shop

Hostujeme u Server powered by TELE3