Kódování layoutu ticketovacího systému
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Bakalářská práce - dotaz na Office 365

 1. Dělám bakalářskou práci o informačních systémech v útulcích. Napadlo mě, že jedna z možností informačního systému by bylo prostředí Office 365, ale vůbec netuším, která firma nebo živnostníci se zabývají tvorbou takového prostředí ve smyslu nastavení architektury a infrastruktury. Tzn. potřebuji tam evidovat zvířata (základní údaje), potom k nim přiřadit vet. zprávy, finanční analýzu výdajů a příjmů finančních, dále lidi, kteří si je adoptovali nebo je přinesli, poznámky pro veterináře, fotografie, s různými přístupovými právy pro jednotlivé uživatele, reporty finanční a evidenční (např. roční příjem zvířat, roční úmrtí, atd.). To vše s použitím OneDrive, Excel, případně Wordu a dalších nástrojů Office 365. Jediné, co potřebuji je přibližná cena nastavení architektury spolu s infrastrukturou a která firma / živnostník se tím zabývá, abych si to mohla zanést do tabulky.
  Děkuji převelice za jakékoliv tipy na někoho, kdo to dělá nebo přibližnou cenu, kterou si stanovujete vy, pokud tuto činnost vykonáváte.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Eliaš - IT Solutions poptává: Hľadám Java (backend) vývojára - Praha
  R.o.sta26 poptává: PHP/Wordpress programátor
  Filip Rufer poptává: Konzultace gettext nette
 3. Přesně na toto je v Sharepoint, který je součástí Office 365. Vlastními silami naklikat základní systém za pár hodin a pak se to snažit udržovat. Pěkně udělané od specializované firmy by to mohlo začínat odhadem tak na 30k (s tím že dost z toho spadne na přípravu zadání).

  Mnoho malých firem to řeší nesystémově, jednoduše ve složkové struktuře. I zde se může opět uplatnit Sharepoint v režimu sdílené knihovny dokumentů, kdy se s ním pracuje prakticky stejně jako s OneDrive.

 4. Tohle děláme - hlavně v Excelu, občas v Accessu. Hodně z toho by šlo také udělat v PowerApps, případně v už zmíněném SharePointu, v Power BI... vše je součást 365.
  Váš uvedený příklad by mohl začínat v nějaké hodně "light" podobě cca na 10 000 Kč (pár excelovských tabulek a složky na OneDrive) a končit v řádech statisíců - v případě programování SharePointu, práce s fotkami, verzováním dokumentů atd.

Hostujeme u Server powered by TELE3