Hledáme testery pro manuální testování
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Eshop/slevový portál na prodej erotických pomůcek s vysokou marží. Jediný v ČR.

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Vyvolávací cena: 14 999  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Nabízím k prodeji slevový portál, který je zaměřen na prodej erotického zboží s vysokou marží. O přihazování prosím jen vážné zájemce kteří mohou částku uhradit. Portál byl již jednou prodán soukromému investorovi, který se na mne sám obrátil. Nebyl však schopen více než 2 měsíc uhradit kupní částku. Proto z prodeje sešlo, převzal jsem v Listopadu portál zpět a rozhodl jsem se jej nyní nabídnout v aukci.

  Portál běží na naprogramovaném rozhraní, neplatí se tedy za provoz žádný poplatek. Jediné co je nutné tak uhradit 1x ročně hosting.
  Celé administrativní rozhraní je velmi podrobné a vytváření, ukončování nebo prodlužování nabídek probíhá v něm. Není tedy nutné umět programovat. V tomto rozhraní máte také vedeny objednávky a vše ostatní.
  Při celé době provozu jsme se zaměřovali na prodej produktů, lze však nabízet i kupóny na služby.
  Společně s portálem předám jak kontakt na spoluprací prověřeného dodavatele, pro dovoz zboží. Marže 30-70 procent. Tak i na velkoobchod v ČR. V případě že by jste chtěli používat pro dropshipping nebo nabízet akční produkty třetích stran nutno počítat s nižší marží.

  Největší devízou portálu je více než 30 000 odběratelů novinek, kteří se v různých akcích a kampaních sami zaregistrovali. E-maily jsme posílali přes MailJet(Odeslání všech 30 000 mailů stojí pouze cca 300 kč), takto odeslané e-maily otevře dle aktraktivnosti nadpisu až 20 procent zákazníků, cca 25% z nich poté z e-mailu překlikne na stránku .
  Velká návštěvnost tedy plyne z tohoto v GA je zahrnuto do návštěvnosti Direct.

  Dále systém automaticky posílá slevy do všech velkých vyhledávačů slev na trhu. Některé si berou provizi z prodeje, některé se platí za proklik. U každé se však dá nastavit výše prokliku, či provize aby se Vám vyplatilo.

  Které z těchto kampaní budete chtít využít je na Vás, samozřejmě pokud nebudete chtít lze i vypnout.

  Systém také umí přes PPC HIT vytvořit na kliknutí kampaně proklikové do vyhledávačů Google a Seznam - ke každému produktu vytvoří vlastní reklamu rovnou s klíčovými slovy a další funkce.
  Lze takto vytvořit kampaň jak do GoogleAdwords, tak do Sklik. Může tedy propagovat tímto způsobem i laik který se příliš nevyzná v proklikových kampaních.

  Protože portál aktivně prodával, je pravděpodobné že se v průběhu 24 měsíců(záruka), může objevit nějaký produkt který se rozbil. Takovouto reklamaci samozřejmě vyřeším finančně já.
  Všechny funkce a jak s portálem pracovat samozřejmě kupci vysvětlím a naučím. Buď po Skype nebo osobně v Brně.
  V případě jakýchkoliv dotazů, mne prosím klidně kontaktujte přes zprávu.
  Mám ještě jeden celoevropský projekt na stavbu speciálních kol a je pro mne složité se věnovat obojímu, proto dávám k prodeji.
  Faktura při prodeji je samozřejmostí. Můžete si ji dát do nákladů.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: eslev prodej obrz1.png Zobrazení: 341 Velikost: 62,1 KB  
  Přiložené soubory

Hostujeme u Server powered by TELE3