Kvalitní e-mailing již od 0,01 Kč | Vyzkoušejte náš cool e-mailing | coolemailing.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Raiblocks - DAG P2P kryptoměna

 1. Zdravím,

  narazil jsem na tuto novou a potencionálně zajímavou kryptoměnu. Zatím je jen na nějakých random shit tier burzách, a i přesto zaznamenala velký růst. Jakmile se dostane na nějakou legit burzu, tak by cena mohla explodovat. Je to podobné jako IOTA, akorát cílí na P2P a ne M2M transakce. Transakce jsou skoro instantní a žádné fees. Taky je daleko víc energy efficient, protože nepoužívá PoW.

  FAQ

  Zajímaly by mě vaše názory.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Taky jsem o ní slyšel a nástup má teda zajímavej. Jakmile se zalistuje na normální burzy tak poletí. Zisk téměř jistý, jen je blbý že už je za skoro 3 doláče takže abys jich měl ranec tak už musíš vytopit větší částku. Market cap 360mil usd nasbíranej na shit burzách je jasnej signál. Navíc to má jen 133m max supply což je další plus.

 4. Iota necili (pouze) na m2m. Iota jen tu m2m sit chce pouzit pro pow transakce v puvodni fazi.

  Uz tu byly pokusy o kopie jako aidos kuneen a taky raketovej nastup a vidis jak to skoncilo.

  Tim nerikam, ze Raiblocks musi byt nezajimavy. Ale to, ze se obchoduje jako aidos prave jen na jedny burze dedikovany pro tu menu je flag.

 5. Tak RaiBlocks narozdíl od IOTY alespoň fungují dle jejich whitepaperu a rychlost transakcí je super. Koupil jsem za $3.40 a dnes byla i za $10.50. Navíc vývojář je bývalý zaměstnanec Quallcomu, takže programovat asi umí. Plánuje se bezpečnostní audit, který v případě IOTY způsobit týdenní nefunkčnost. Oproti XRB vypadá IOTA jako nedodělek. Faktem je že cíle jsou u obou projektů dost odlišné.

 6. akorat ten debilni bitgrail je fakt shit :D

 7. Citace Původně odeslal checkroot Zobrazit příspěvek
  Tak RaiBlocks narozdíl od IOTY alespoň fungují dle jejich whitepaperu a rychlost transakcí je super. Koupil jsem za $3.40 a dnes byla i za $10.50. Navíc vývojář je bývalý zaměstnanec Quallcomu, takže programovat asi umí. Plánuje se bezpečnostní audit, který v případě IOTY způsobit týdenní nefunkčnost. Oproti XRB vypadá IOTA jako nedodělek. Faktem je že cíle jsou u obou projektů dost odlišné.
  Musím souhlasit, já nakoupil za 2.2, ale bohužel málo, protože jsem se bál, že jejich protocol je moc vulnerable a je celkem vysoká pravděpodobnost, že někdo najde způsob, jak to celý poslat ke dnu. Uvidíme, jak dopadne ten audit, který mimochodem dělá jeden z hlavních devů Ioty (ComeFromBeyond). Trošku to ve mně teda budí podezření o jeho úmyslech. :D

  RaiBlocks team mi celkově přijde víc profesionální minimálně co se týče komunikace a marketingu, občas si číst ty toxic tweety od foundera Ioty je celkem zážitek. Úplně dobrý světlo to nevrhá.

 8. RaiBlocks rebranduje na Nano a brzo by měl být přidán na Binance.

Hostujeme u Server powered by TELE3