Uzávěrka přihlášek do soutěže Affiliate projekt roku se blíží. Přihlas i ty svůj projekt
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Kompilace Node.js a PHP Symfony jen přes shell?

 1. Ahoj,

  už si připadám trošku jak Kruciano a Panv12, ale beru to tak, že se učím nové věci a zkrátka se ptám.

  Jak už jsem naznačil dříve, snažím se naučit nějaké nové technologie či frameworky. Řada přišla i na PHP Symfony a také na Node.js

  Na obou mě štve stejná věc, ale možná si s tím jen neumím poradit. Opravdu je nutné po každé aktualizaci kódu opětovná kompilace přes shell? Jak to děláte vy? To přeci strašně zdržuje. A obyčejný refresh v prohlížeči nestačí. Nebo jsem fakt jen lama a nevím si s tím rady? :)

  Kolikrát se člověk zasekne, potřebuje si průběžně vypisovat stav určité proměnné, ale stejně musí přepnout zpátky do shellu, naklikat příkaz a pak až jít do browseru.

  Děkuji všem.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nodejs má třeba utilitku nodemon...tedy:

  npm -g nodemon
  nodemon app.js

  a pak už stačí jen programovat. Ta appka zajistí, že jakmile se změní kód, tak se reloadne a v browseru už po F5 máte načtenou změnu. Určitě bude více podobných, já zatím používám tuhle.
  Jak v tomto hraje roli Symfony úplně nechápu.

 4. veci pro node.js se daji kompilovat automaticky pri zmene souboru to uz jde o to v cem a jak to kompilujes a jak si to nastavis, ja pouzivam prevazne webpack, tech moznosti jak kompilovat je ale asi milion...

  Nicmene bys mel zacit pouzivat nejaka pokrocila IDE ktrere jsou na tyhle veci delane a se strasne moc vecmi pomahaji :) treba phpstorm nebo jine softy od jetbrains... Vsechno jde automatizovat.


Hostujeme u Server powered by TELE3