Uzávěrka přihlášek do soutěže Affiliate projekt roku se blíží. Přihlas i ty svůj projekt
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Výroba / Prodej - Inovativní rotační stůl pro produktové fotografy a e-shopy

 1. Ahoj!

  Hledám vážného zájemce o spolupráci - výrobu a prodej vyvinutého produktu na českém a zahraničním trhu. Stolek je nyní připraven pro prezentaci, kusovou i sériovou výrobu. Již počátkem dalšího roku jdou první kusy dosavadním zájemcům/zákazníkům. Připraveny jsou výrobní podklady a vše až po praktické balení. Produkt zahrnuje vlastní řešení mechanické části i speciálně řešené řídicí elektroniky. Stůl je určen zejména pro menší skupinu produktových fotografů (v zahraničí naopak rozsáhlou) a pro širokou skupinu e-shopů. V současné době produkt odebírají první zájemci z obou skupin. Produkt je zajímavý svým řešením - plně automatizovaným pořízením fotografií a videa díky přednastaveným programům a automatické komunikace stolku s fotoaparátem, výměnnými disky (na videu je malá verze), v neposlední řadě také řešením pro realizaci přechodu stolku do čistě bílého pozadí.

  Ukázka lze shlédnout na https://vimeo.com/239345122
  VIDEO OBSAHUJE UKÁZKU HLADKÉ A TICHÉ ROTACE STOLKU S OBJEKTEM S POZASTAVENÍM V KAŽDÉM KROKU OTÁČENÍ ZA ÚČELEM POŘÍZENÍ FOTOGRAFIE FOTOAPARÁTEM.

  V současné době hledám obchodního partnera, který by měl zájem o spolupráci s investicí a např. získání exkluzivní možnosti na výrobu a kusovou nebo sériovou výrobu a prodej v Česku anebo v zahraničí s plnou technickou podporou a dalším vývojem.

  Vratislav

Hostujeme u Server powered by TELE3