Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Soustředit se na své slabé či silné stránky?

 1. Čaues vespolek,
  Jak možná někteří víte, dnes večer je v Praaglu 'MMA zápas století' mezi borci Ondrušem a Vemolou.
  Pokud ty lidi neznáte, ve zkratce lze říct, že Ondruš je neporazitelnej v boji ve stoje, Vemola v boji na zemi.
  Před časem jsem sem postnul v jednom pár mých rozumů a jedním z nich bylo 'cvič, co ti nejde', který je o tom, že byste se měli věnovat věcem, který vám nejdou. Právě tenhle 'rozum - teze' se ale setkává snad s největším nesouhlasem ze nich všech.
  Většina lidí pořád razi mantru 'soustred se na svoje silné stránky a ty piluj'.
  Pokud byste byli vy v kůži těchhle lidí a věděli, že je 3mesice do zápasu, co byste trénovali, to co vám jde, nebo to, co vám nejde? A ideálně proč.?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. jako při závodech na kole, resp. při tréninku, já bych se soustředil na to co mi nejde a to dokola trénoval. Nicméně pro hlavu je důležité, aby se občas dostavilo něco pozitivního - jako odměna. Takže do přípravy zařazuju i to, co mi jde, ale poměr tak 80 ku 20. Obecně platí, že začátek je už jenom to uvědomit si, že něco člověk neumí. A pak nepřestat. :)

  R.

 4. trénoval bych obojí, ale ono také záleží o kolik je Vémola lepší v zápase na zemi, pokud o hodně, tak bych tím neztracel čas a sraději bych se ho snažil sundat KO ve stoje, pokud jsem v tom lepší. Poslední kořeň kterého Vémola zmarnil, šel k zemi ve 30 vteřině, takže mu to nešlo ani ve stoje a na zemi už vůbec. Univerzálů co dělají něco špičkově je fakt málo. Sumárum? Ondruš ho musí sundat ve stoje.

 5. Bude online přenos?

 6. Citace Původně odeslal MartinFiala Zobrazit příspěvek
  Bude online přenos?
  komerční sportovní kanál, ale teď nevím na kterém:)

 7. Já jsem zastánce specializace, takže vylepšuju to, co umím, ale zároveň uvnitř té specializace rostu a učím se nové věci (jsem zaměřený na symbolická loga, ale nejsem zrovna kreslíř, tak se po nocích učím kreslit, abych zvládal propracovanější symboly). Ale mimo specializaci (třeba typografická loga) už ne, to už by pro mě byla ztráta času, protože mě to ani nebaví.

  Jenže v případě podobných zápasů je to těžší. Tam nejde jen o vlastní píseček, ale o přizpůsobení se protivníkovi. Vzhledem k tomu, že nikdy nevíš, zda ten druhý zdokonaluje to, co umí, anebo se učí to, co umíš ty, tak je to spíš loterie. Pokud by se obě strany věnovaly učení té druhé schopnosti, anebo naopak jen pilování té své, mohl by to být vyrovnanej boj. Ale zpravidla jeden z nich se bude snažit učit tu druhou věc a druhý se bude soustředit na to, co už umí. A dovolím si říct, žen ten druhý vždy vyhraje.

  Na tohle (si myslím) dojela Ronda Rousey, když se snažila uboxovat Holly Holm, přičemž Holly se stále soustředila na box.. A to Rondu stálo pás.. A pak udělala znovu tu blbost, když vyzvala Amandu Nunes a opět se ji snažila uboxovat.. Kdyby se místo učení boxu učila nové techniky, jak protivnici dostat na zem (což byl Rondin element, na zemi dohnala prakticky kohokoli k odklepání), tak věřím, že minimálně Holly by porazila (Amandu nevim, to je prostě zvíře).

  Ondruše a Vemolu popravdě neznám, zas tak moc MMA nesleduju, ale dovoluju si odhadnout, že to dopadne tak, jak jsem naznačil. Tzn. kdo z nich se soustředil a bude hrát hru toho druhého, ten prohraje. Proto prohrála Ronda, proto prohrál McGreggor (i když jasně, ten ani nemohl z boxu přepnout do MMA) a proto prohraje drivá většina jim podobných.

  Takže to shrnu v jejich kůži bych určitě studoval techniky toho druhého, ale nesnažil se jim vyrovnat, protože to prostě nejde. Pokud někdo XX let piluje nějaký skill, tak to nikdo druhý nedožene za 3 měsíce. Místo toho bych věnoval většinu času tomu, abych se učil, jak převrátit kterýkoli moment ve svůj prospěch a dostat toho člověka na zemi, respektive naopak ho ze země vytáhl, abych byl ve svém elementu a ten druhý ne.

 8. K tématu mě napadlo takovéhle přirovnání (například) s krasobruslením: Na volnou jízdu si krasobruslař vybere ty prvky, které mu jdou nejlíp. Ale na povinnou sestavu se bude naopak snažit přetrénovat to, co mu nejde, aby získal co nejlepší hodnocení... Takže úplně jednoznačná odpověď nejspíš neexistuje.

 9. Na co v biatlonu pořád pilovat střelbu, ve které jsem nejlepší, když mě smáznou soupeři i s trestným kolem.

Hostujeme u Server powered by TELE3