Uzávěrka přihlášek do soutěže Affiliate projekt roku se blíží. Přihlas i ty svůj projekt
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

BitcoinZdarma.com - affiliate web, který nabídne pasivní výdělek na hitu desetiletí

Přátelská zpráva
Loading...
Prodáno za 2 050  Kč
Historie příhozů: 24 příhozů
 1. Dobrý den, prodám nový affiliate web BitcoinZdarma.com, který je připraven k propagaci.  » Jak to funguje?
  Web funguje jako agregátor faucet stránek. Co je faucet? Faucet stránky nabízejí uživatelům Bitcoin (nebo další kryptoměny) jako odměnu za návštěvu/vyplnění Captcha/kliknutí na reklamu. Mají vysokou návštěvnost a ze zisku z ní platí uživatelům odměny.

  Na každém odkazu z webu je referral kód, který zaznamenává provize pro vás (okolo 20-30%, každý faucet to má individuálně). Ti nejlepší si vydělají i sto dolarů denně a vy z nich můžete mít provizi.

  Uživatelé mohou používat faucety několikrát denně, takže pouze s kvalitním seznamem se k vám budou vracet. Na webu je nasazen script s API. Vše je tedy automatické a nemusíte se o seznam starat. Aktuálně přes 1 600 stránek - větší a aktualizovaný seznam těžko najdete!

  Web funguje i třeba v podadresáři na Wordpressu, nepotřebuje vůbec databázi.

  » Jak probíhá vyplácení?
  V nastavení webu vložíte adresu vaší Bitcoin peněženky, tu pak ještě vložíte na Faucethub.io, který vyplácí provize. Jednodušší už to být nemůže, celé nastavení webu zabere pár minut.

  S návštěvností může vypadat denní přehled provizí takhle:  Na web lze jednoduše umístit i klasické bannery, odkazy, prostě cokoliv. Z osobní zkušenosti doporučuji affiliate programy související s tématem např. burza Coinbase (10$ provize), CEX.IO (až 30%), Trezor,...

  » Co je předmětem prodeje?
  • Web BitcoinZdarma.com
  • Doména BitcoinZdarma.com (hledané slovo, výhoda pro SEO, ostatní domény již obsazeny!)
  • Zajištění převodu webu a domény

  Pokud máte nějaké dotazy, pište do soukromé zprávy popř. na email v profilu.
  ______

  UPOZORNĚNÍ: Aukce je určena jen pro české uživatele. Vzhledem k tomu, že nejsem plátce DPH, nefakturuji do zahraničí. Pokud jste například ze Slovenska a chcete přihazovat, napište předem.

Hostujeme u Server powered by TELE3